فهرست
گفت و گوی ادینیو بعد از پریدن قهرمانی: حال و روزم خوش نیست!
گفت و گوی ادینیو بعد از پریدن قهرمانی: حال و روزم خوش نیست!

گفت و گوی ادینیو بعد از پریدن قهرمانی: حال و روزم خوش نیست!

آی اسپورت-این اولین گفتگوی ادینیوست بعد از اتفاقات فینال لیگ در تبریز. وقتی تراکتورسازی قهرمانی قلابی اش را در کمتر از چند دقیقه از دست داد. ناراحتی را در تک تک جملات و حرفهای ادینیوی برزیلی می توانید پیدا کنید. او به «فوتبال ایرانی» می گوید:«با خاطره ای تلخ از ایران رفتم درصورتیکه می توانستم شادترین انسان باشم. همه خستگی طول فصل به تنم ماند و هنوز باورم نمی شود که چطور قهرمانی را از دست دادیم
* بعد از قهرمان نشدن تراکتورسازی چه حس و حالی داری؟ حالم اصلا خوب نیست. یک رویا را از دست دادیم. هنوز خیلی ناراحت هستم و باورم نمی شود که قهرمانی را از دست دادیم. آنهایی که باعث شدند ما قهرمانی را از دست بدهیم نباید خودشان را ببخشند چون باعث شدند مردم یک شهر لحظات بدی را پشت سر بگذارند.
* تو بعد از سوت داور خیلی خوشحالی کردی ولی وقتی شنیدی سپاهان قهرمان شده چه حسی داشتی؟ روی اعصابم کنترل نداشتم. به ما گفتند قهرمان شدیم. خیلی خوشحال بودیم ولی خبر راست و حقیقی را که شنیدم حالم خیلی بد شد. روی پیست افتاده بودم و نمی توانستم از جایم بلند شوم. خیلی ناراحت کننده بود که در عرض چند دقیقه همه چیز عوض شد.
* هم تیمی هایت از داوری خیلی گله داشتند. نظر خودت چیست؟ حرفه ای هستم و درباره داوری حرفی ندارم. بازیکنان باید به داور احترام بگذارند. شاید او در اخراج آندرانیک تیموریان عجله کرد. البته این نظر شخصی ام است اما به داور احترام می گذارم. خود ما نباید بازی برده را از دست می دادیم. 
* ادینیو دوست دارد در تبریز بماند؟ علاقه زیادی به مردم تبریز دارم و دلم می خواهم بمانم. الان خیلی خسته هستم هم روحی و هم جسمی. دلم می خواهد استراحت کنم و بعد به مذاکره با باشگاه برسم.
  قبول داری خودتان هم در قهرمان نشدن مقصر بودید؟ روند بازی به سود ما بود. می خواستیم با حمایت تماشاگران قهرمان شویم اما حالا فقط افسوس برای مان باقی مانده است. زود گل خوردیم اما با گل من و بعد گل آندو به بازی برگشتیم. خودتان میدانید که نفت به سختی گل می خورد اما ما واقعا خوب بازی کردیم. اخراج آندو همه چیز را خراب کرد. در 20 دقیقه پایانی بد بودیم  شاید خودمان هم چون تمرکزمان را از دست دادیم نتوانستیم قهرمانی را حفظ کنیم. جو استادیوم هم عجیب شده بود و همه می خواستند زودتر به درون زمین بیایند و شادی کنند. وقتی داور سوت را زد انگار دنیا مال ما بود اما وقتی خبر واقعی را گفتند دنیا روی سرمان خراب شد.
فکر می کنی سپاهان شایسته قهرمانی بود؟ آنها بازیهای شان را بردند و در شش بازی آخر عملکرد فوق العاده ای داشتند. به اصفهانی ها تبریک می گویم اما اگر اشتباهات ما و آن دروغ بی رحمانه نبود سپاهان قهرمان نمی شد. به نظر من تراکتورسازی از همه تیمها برای قهرمان ایران شدن شایسته تر بود اما قهرمانی به راحتی از دست مان پرید.
 چرا ادینیو نمی تواند در ایران قهرمان شود؟ شاید طلسم شده ام. پارسال با مس در فینال جام حذفی باختم و امسال هم لیگ را از دست داده ام. امیدوارم این طلسم در سال آینده شکسته شود.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-27 20:13:33
نظر دهید
۲ نظر
تراکتووووووووووور
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۳۹
مسئولین محترم تراکتور لطفا برای لیگ بعد فغانی آقای گل رو بگیرید قبل اینکه فصل نقل و انتقالات تموم شه. اکبریان استعداد پدیده شدن داره. اونو هم بگیرید. ترکی ذخیره طلایی و مهاجم کهنه کاریه. جای گردانی اصفهانیان رو بگیرید. برای لیگ تاج بهترین دفاع آخره.
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۲
قهرمان واقعی در نظر ملت هستش.... مافیا کار خودشو کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر