فهرست
سئوال روز : چرا رحمتی شش میلیون جریمه شد؟
سئوال روز : چرا رحمتی شش میلیون جریمه شد؟

سئوال روز : چرا رحمتی شش میلیون جریمه شد؟

آی اسپورت - در روزهایی که امیر قلعه نویی به همرا استقلال در پی دفاع از عنوان قهرمانیش در لیگ برتر است و شرایط استثنایی لیگ که پنج تیم شانس قهرمانی را در سه هفته مانده به پایان لیگ را دارند، حرکت ناشایست و بچه گانه ی مهدی رحمتی در بازی مقابل ملوان باعث شد تا همگان در انتظار رای کمیته انضباطی باشند ، رایی که شاید مسیر قهرمانی لیگ را عوض می گرد .

مهدی رحمتی که به گفته خیلی از کارشناسان فوتبال کلید قهرمانی استقلال است و بحث حضورش در تیم ملی این روزها داغ است ، در باز مقابل ملوان در هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر حرکتی کرد که اگر کمیته ی انضباطی می خواست با او همانند سایر بازیکنان که در سال های گذشته مشابه این رفتار را انجام دادند و بدون در نظر گرفتن جایگاه استقلال در لیگ و شرایط حساس لیگ با او برخورد کند ، او را در سه بازی آخر لیگ در درون دروازه ی استقلال نمی دیدیم .

به گفته ی نصیرزاده کارشناس حقوقی فوتبال ( دو روز پیش)اگر انجام حرکت غیراخلاقی از سوی سیدمهدی رحمتی برای کمیته انضباطی ثابت شود، دروازه‌بان استقلال باید با محرومیت سه تا شش جلسه ایی مواجه شود، حسن زاده ریس کمیته ی انضباطی نیز در همین رابطه گفته بود: با توجه به شواهد و تصاویر تخلف رحمتی قطعی است. اما نتیجه محرومیت شش میلیون تومانی مهدی بود که عقیده دارد در بازی ملوان آنقدر فحش خورده که از حد توانش خارج بوده است .و این واکنش ، چیزی جز پاسخ طبیعی بک فرد به فحاش ها نیست. 
به هر حال ، هرچه که بود گذشت . باید کمیته انضباطی را هم درک کرد . انشای رای محرومیت چند جلسه ای  در این وقت سال ، آن هم سال جام جهانی امکان نداشت!
     
آی اسپورت
2014-03-02 10:53:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر