فهرست
رودی گارسیا: تساوی عادلانه بود
رودی گارسیا: تساوی عادلانه بود

رودی گارسیا: تساوی عادلانه بود

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم، معتقد است تساوی، بهترین نتیجه برای دیدار شب گذشته تیمش مقابل اینتر بود.

رمی ها شب گذشته در شرایطی که باران شدید، روند مسابقه را تحت تاثیر قرار داده بود، در المپیکو میزبان اینتر بودند، دیداری که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

گارسیا به به خبرنگاران گفت:" به نظرم نتیجه عادلانه ای بود. اینتر مخصوصا در نیمه اول، بازی خوبی را از خود نشان داد. ما قادر به شکست آنها نبودیم ولی حداقل بازی را نباختیم.

در این هفته با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کردیم. در این بازی وضعیت بد نبود ولی برای بازی با ناپولی، باید بازیکنانی چون توتی، پیاینیچ، دودو و مایکون را به خوبی ریکاوری کنیم. امیدوارم همه این بازیکنان را در بازی با ناپولی در اختیار داشته باشم. در این صورت قاعدتا همه چیز تغییر خواهد کرد.

داوری؟ این از آن دسته موضوعاتی است که سخت می توان در موردش نظر داد. ترجیح می دهم در مورد بازی صحبت کنم. اینتر تیم خوبی بود و من واکنش تیمم را در نیمه دوم دوست داشتم.

آیا یوونتوس می تواند با پیروزی در دیدار امروز، قهرمانی اش را قطعی کند؟ نه، هنوز بازی های زیادی باقی مانده و چیزی تمام نمی شود.

درگیری ده روسی و ایکاردی؟ هنوز با ده روسی صحبت نکردم.فکر می کنم بازیکن آنها هم یک ضربه زد. نگران تصاویر تلویزیونی نیستم."

     
آی اسپورت
2014-03-02 11:00:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر