فهرست
فابرگاس: نتایج رئال و بایرن من را تحت تاثیر قرار نداده است
فابرگاس: نتایج رئال و بایرن من را تحت تاثیر قرار نداده است

فابرگاس: نتایج رئال و بایرن من را تحت تاثیر قرار نداده است

آی اسپورت- سسک فابرگاس، هافبک بارسا، اعلام کرد نتایج اخیر رئال مادرید و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان، او را تحت تاثیر قرار نداده است.

رئالی ها در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل شالکه به پیروزی 6-1 رسید و بایرن هم آرسنال را در امیریتس، 2-0 شکست داد.

با این وجود، فابرگاس معتقد است که دو تیم در دیدارهای بعدی نمی توانند چنین پیروزی هایی را تکرار کنند.

او به ال موندو دپورتیوو گفت:" در چمپیونزلیگ معمولا نتایجی مانند آنچه در دیدار شالکه- رئال رقم خورد، اتفاق نمی افتد اما چندان من را تحت تاثیر قرار نداد.
شالکه می توانست بازی را 1-1 کند اما در مقابل بازی 2-0 شد و آنها کار را رها کردند. اینکه بایرن به احتمال 90 درصد قهرمان بوندس لیگا و جام حذفی می شود هم اهمیتی برای من ندارد.

آنها 2-0 از آرسنال پیش هستند اما باید دید در نهایت چه رخ می دهد."

این ملی پوش اسپانیایی همچنین مطمئن است که بارسا می تواند در لالیگا از قهرمانی اش دفاع کند و در چمپیونزلیگ نیز به مراحل بالاتر برسد.

" شاید غیر عادی به نظر برسد که ما بگوئیم که ما تاپای مرگ باتاتا هستیم و خوشحالیم که برنامه هایش دربارسا به خوبی پیش می رود.او در روزهای ابتدایی اش دربارسا با شرایط سختی مواجه شده بود. از طرف ما بازیکنان، هیچ تردیدی در مورد مارتینو وجود ندارد . او تیمی ساخته و پرداخته را در اختیار گرفت و هرزمان که لازم بوده، تیم را درکنار هم قرار داده و به انتقاد پرداخته. طبیعی است. او می خواهد که ما هم نظراتمان را بگوئیم. تاتا فردی فروتن است و هرزمانی که اشتباه کند، خودش هم مطلع است. مطمئنمم که تیم را به جلو می برد.

منچسترسیتی تیم بزرگی است و ما بازی فوق العاده ای را در شهر منچستربه نمایش گذاشتیم ولی هنوز پرونده این مرحله بسته نشده است.

باخت مقابل سوسیداد؟ ما می دانیم که در بازی ورزشگاه آنوئتا چه گذشت. از خیلی نظرها بد بودیم. بازی بعدی ما در روز یکشنبه سرنوشت ساز است. باید دربازی مان به تعادل برسیم. ما با سیستم های مختلفی بازی کرده ایم. مطالب مثبت و منفی زیادی در مورد بازی آنوئتا منتشر شده و ما از خودمان به انتقاد پرداخته ایم. باید دوباره به صدر جدول لالیگا برگردیم. در لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی هم موفق شویم و منتظر فینال لیگ قهرمانان اروپا بمانیم. باید رو به جلو حرکت کنیم.، دندان هایمان را تیز کرده و برای این تیم همه کاری انجام دهیم. الان زمان انجام این کار است."

     
آی اسپورت
2014-03-02 11:56:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر