فهرست
یحیی: به دنبال قهرمانی حذفی هستیم
یحیی: به دنبال قهرمانی حذفی هستیم

یحیی: به دنبال قهرمانی حذفی هستیم

یحیی گل‌محمدی که صبح جمعه با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می کرد درباره فینال جام حذفی گفت: قبل از هر چیز تبریک ویژه‌ای به بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه نفت برای  صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا می‌گویم چون آنها با این صعود کار بزرگی را شروع کردند.  ما کار خود را در ذوب‌آهن با جوانگرایی شروع کردیم، البته در اوایل فصل ناهماهنگی‌هایی وجود داشت به دلیل آنکه ما شکل و نوع بازی جدیدی را از بازیکنان انتظار داشتیم و این ناهماهنگی‌ها باعث شد تا هفته هشتم و نهم نتوانیم نتیجه بگیریم اما خوشبختانه پس از آن روند صعودی تیم ما شروع شد و نتایج خوبی گرفتیم که منجر به کسب سهمیه آسیایی شد. 
فینال حذفی: هنوز روز دوشنبه فینال جام حذفی را پیش رو داریم و می‌خواهیم برنده بازی فینال شویم تا جزو تیم‌هایی باشیم که به طور مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. به هر حال آنچه مشخص است بازی سختی را مقابل نفت داریم و امیدوارم نتیجه بگیریم. 
 اظهارنظر رویانیان مبنی بر اینکه یکی از اشتباهات باشگاه پرسپولیس در گذشته قطع همکاری با گل‌محمدی بوده: همیشه چه در عرصه مربیگری و چه در عرصه بازیگری اتفاقات زیادی می‌افتد و در آن مقطع زمانی آن اتفاقات شاید خوشایند خیلی‌ها نبود. 
 روی نیمکت خیلی خونسرد هستید: روش کاری من بدین شکل است که خونسرد باشم. دوست دارم در تیمم همیشه آرامش وجود داشته باشد و زیاد دوست ندارم هیجانات کاذب بر منطق در جریان بازی غلبه کند چون آرامش باعث می‌شود در تیم تصمیمات بهتری بگیریم. به هر حال بعضی مواقع هم بوده که من از فرط خوشحالی بالا و پایین پریده‌ام.
     
آی اسپورت
2015-05-29 12:55:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر