فهرست
گزارش ویژه: 10 نقل قول جالبِ فصل
گزارش ویژه: 10 نقل قول جالبِ فصل

گزارش ویژه: 10 نقل قول جالبِ فصل

آی اسپورت- تویِ روزگار ما، لنزها و ضبط صوت ها دیگر هیچ ثانیه ای را ساده از دست نمی دهند. حالا دیگر جوابِ هر تکذیب، یک فایلِ صوتی است و مصاحبه ها به یکی از مهم ترین بخش های شغل مربیگری تبدیل شده اند. از یاد نبریم که مربیِ خوب، باید توانایی شوخی کردن و گاهی حتی فیلسوف بودن را داشته باشد.یک/ به همسرم گفتم از بین مایورکا و هامبورگ یکی رو انتخاب کنه. اون البته هرگز فرصت تموم کردن جمله‌ش رو به دست نیاورد! (برونو لابادیا بعد از قبولِ سرمبیگری هامبورگ).

دو/ اگه جواب این سوال رو خودت نمی دونی، پس یه شترمرغی که سرش رو کرده توی شن. و حدس بزن چی؟ تو اونقدر انعطاف پذیر نیستی که سرت رو از توی شن دربیاری و به دور و برت نگاه کنی! (سرمربی لستر نایجل پیرسن در پاسخ به یک خبرنگار)

سه/ من می‌تونم پدربزرگِ مرحومم رو جای ژوزه بذارم و چلسی همچنان نتیجه بگیره. اون می‌بره، نه به خاطر اینکه خوبه. چون بهترین‌ها رو داره. (زدنیک زمن در مورد مورینیو)

چهار/ توی میلان با من مثل یه پادشاه برخورد می شد. همیشه کمک، همیشه احترام. اما اینجا همیشه مجبورت می کنن مدت زیادی توی رستوران منتظر بمونی و بعدش باهات بدرفتاری می‌کنن. من دیگه یاد گرفتم که وقتی کسی باهام بد رفتار کرد، باهاش بد رفتار کنم. هی... من یه پاریسی واقعی شدم! (تیاگو سیلوا)

پنج/ چلسی خسته‌کننده‌ست؟ خسته کننده اینه که 10 سال موفق نشی لیگ رو ببری. بعضی ها ‌می‌تونن فقط به شاگرداشون یاد بدن که چطور مالکیت توپ رو داشته باشن. پاس، پاس، پاس، بدون گل، بدون جام! این فوتبالیه که توی کره ماه بازی می شه! (مورینیو در کنایه به ونگر)

شش/  این بدترین داوری بود که توی این 15 سال دیدم. این کشور آشغال حتی لیاقتِ پی اس جی رو نداره. (زلاتان ایبراهیموویچ).

هفت/ دارم فکر می کنم چه خوب بود اگه می تونستیم ساندرلند رو تعطیل کنیم و دورِ شعر دیوارِ چین بکشیم! (گاس پوئت در مورد فشار رسانه ها) هشت/ یک نفر گفته بود که من نمی تونم دوبار در هفته بازی کنم. خودش می دونه منظورم کیه. حالا من اینجام و بهش ثابت کردم که اشتباه می کرد. من هنوز در حال جنگیدنم و هنوز برای چلسی بازی می کنم. (جان تری در مراسم قهرمانی در کنایه به بنیتز)

نه/ اگه می‌دونستم بعد از اعلام کناره گیری من، همه بازی‌ها رو می بریم، قبل از شروع فصل کناره گیری می‌کردم! (یورگن کلوپ)

ده/ بیست و چهارسال مربیگری در رئال مادرید احتمالا دشواره اما من می خوام اینجا بمونم و فوتبالم رو همین جا تموم کنم! (کارلو آنچلوتی چند هفته قبل از اخراج)
کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-29 13:04:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر