فهرست
پورحیدری: می‌خواهیم مربی بزرگ خارجی بیاید اما پولش را چطور بدهیم؟
پورحیدری: می‌خواهیم مربی بزرگ خارجی بیاید اما پولش را چطور بدهیم؟

پورحیدری: می‌خواهیم مربی بزرگ خارجی بیاید اما پولش را چطور بدهیم؟

منصور پورحیدری درباره  صحبت‌های نجف‌نژاد که گفته 4 گزینه داخلی و 4 گزینه خارجی از سوی هیئت مدیره در نظر گرفته شده‌اند گفت: آخرین بار که جلسه هیات مدیره برگزار شد، هیچ حرفی در مورد انتخاب سرمربی یا انتخاب گزینه‌ها به میان نیامد. فقط این بحث مطرح شد که اگر واگذاری باشگاه منتفی شد، دوباره تشکیل جلسه دهیم و در مورد برنامه‌های باشگاه از جمله انتخاب سرمربی صحبت کنیم.
روز تصمیم‌گیری؟‌  قرار است روز دوشنبه جلسه تشکیل شود و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد. افشارزاده گفته روزمه چند مربی را دریافت کرده ولی نگفته که با مربی خاصی مذاکره کرده است. او مسئول است ولی خودش هم تاکید کرده که با مربی‌ای مذاکره نکرده است.در حال حاضر حل مشکلات مالی از انتخاب سرمربی مهمتر است و وقتی پول نباشد چطور می‌توانیم در مورد انتخاب سرمربی و جذب بازیکن تصمیم بگیریم؟
مشکلات مالی؟  اکنون مهمترین موضوع حل مشکلات مالی است و باید دید آیا قرار است اسپانسر باشگاه دوباره با استقلال همکاری کند یا اینکه اتفاقات دیگری خواهد افتاد. در شرایط حساسی قرار داریم و این مسائل باید هر چه زودتر مشخص شود. انتخاب سرمربی چیزی نیست که برای ما یک چالش بزرگ باشد ولی ابتدا باید مباحث مالی را مورد نظر قرار دهیم.
مربی داخلی برای این تیم بهتر است یا خارجی؟ دوست داریم مربی خارجی بزرگ بیاید و تاثیرش را در استقلال ببینیم ولی وقتی پول نداریم چطور باید هزینه‌اش را بدهیم؟ مربی خارجی خوب هزینه ای 700 هزار تا یک میلیون دلاری در بر خواهد داشت و این در حالی است که استقلال با مشکلات مالی مواجه و چیزی هم فعلا تغییر نکرده است.

 
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-29 15:37:23
نظر دهید

۱ نظر
مجید
جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۳
هیچگاه من نقش منصور خان را در استقلال نفهمیدم-پیش کسوتی که همیشه در استقلال هست اما هیچ تاثیری در اتفاق افتادن یا نیافتادن حاشیه ها ندارد--یک نگهبان اگر شب بر سر کشیک اش نباشد خیلی اتفاق ها روی خواهد داد(منظورم بررسی نقش افراد در مجموعه هاست)-اگر با وجود نگهبان همان اتفاق ها روی دهد خوب چرا باید هزینه اضافی برای نگهبان خرج کرد--2 سال استقلال حضور در جام اسیا را از دست داد-(منصور هم بود)استقلال جام حذفی را از دست داد (منصور هم بود)--ستاره هایش یک به یک رفتند( منصور هم بود) در دربی بازی رفت و برگشت را از دست دادند ( منصور هم بود) انتقاد همه از استقلال بالا گرفت فضا ملتهب شد (منصور غیب اش زد) حالا برای سال بعد به دنبال انتخاب کادر جدید هستند و احتمال تمدید قراردادها ( منصور سرو کله اش پیدا شده) پول رو بگیر همین و بس--راستی چهره اش به کی ها میخوره؟ چرا اینجوری شده---
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر