فهرست
گزارش روز: ورود شورله به جمع آلمانی هایی که در لیگ برتر هتریک کردند
گزارش روز: ورود شورله به جمع آلمانی هایی که در لیگ برتر هتریک کردند

گزارش روز: ورود شورله به جمع آلمانی هایی که در لیگ برتر هتریک کردند

آی اسپورت- چلسی شب گذشته موفق شد با برتری 3 بر 1 مقابل فولهام فاصله ی خود در صدر جدول لیگ برتر جزیره را بیشتر کند شکست غیر منتظره ی آرسنال هم برابر استوک شادی آبی ها را دو چندان کرد.
اما این دیدار میدان درخشش آندره شورله بود ستاره جوان آلمانی که تابستان گذشته از بای آرنا راهی استمفورد بریج شد او به آرامی اعتماد مورینیو را جلب کرد تا بتواند در ترکیب چلسی برای خود جایی دست و پا کند. شورله در مقابل شاگردان ماگات نمایش خیره کننده ای داشت و موفق شد اولین هتریک خود در لیگ برتر را جشن بگیرد.
او با هتریک در دیدار شب گذشته سومین آلمانی تاریخ لیگ برتر است که موفق به هتریک در لیگ شده است پیش از او، یورگن کلینزمن و فردی بوبیچ مهاجمین اسبق تیم ملی آلمان دیگر آلمانی های حاضر در این لیست بودند.
یورگن کلینزمن به عنوان نخستین آلمانی در سال 1998 پیراهن تاتنهام موفق شد در پیروزی 6 بر 2 این تیم مقابل ویمبلدون موفق شد سه گل از شش گل تیمش را به ثمر برساند.
فردی بوبیچ نیز دیگر آلمانی بود که در سال 2002 برای بولتون در دیدار مقابل ایبسویچ هتریک کند تا بولتونی ها به لطف گلزنی مهاجم آلمانی خود پیروز میدان شوند.
چلسی به لطف هتریک مهاجم آلمانی اش موفق شد با 4 امتیاز اختلا نسبت به لیوروپول صدر جدول را از آن خود کند. شورله پس از پایان بازی به رسم بازیکنانی که موفق به هتریک می شوند توپ میدان را با امضای هم تیمی هایش به یادگاری گرفت و عکس یادگاری اش را در صفحه ی شخصی اش در فیسبوک منتشر کرد و نوشت:" روز بزرگ! احساس باورنکردنی! از حمایت های شما سپاسگزارم."
     
آی اسپورت
2014-03-02 12:37:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر