فهرست
درگیری قلعه‌نویی و دستیارانش بعد از دربی سر برزای
درگیری قلعه‌نویی و دستیارانش بعد از دربی سر برزای

درگیری قلعه‌نویی و دستیارانش بعد از دربی سر برزای

آی اسپورت- هر چه زمان می‌گذرد بیشتر مشخص می‌شود تعداد افرادی که در استقلال با امیر قلعه‌نویی به مشکل خوردند و علاقه‌ای به ماندن او در استقلال ندارند چقدر زیاد است. محمود فکری در آخرین مصاحبه‌اش خیلی زیرپوستی به درگیری امیرخان و دستیارانش در چند هفته آخر لیگ به خصوص بعد از دربی اشاره می‌کند. درگیری‌ای که بخاطر بازی کردن برزای به اصرار مربیان استقلال و خلاف نظر قلعه‌نویی انجام می‌گیرد.
فکری در این مورد می‌گوید:« نه فقط من، چند نفر دیگر از اعضای کادر فنی هم این نظر را داشتند. ما گفتیم برزای می تواند از کناره های پرسپولیس که دچار ضعف است به ما کمک کند. قلعه نویی هم نظر ما را پذیرفت اما ما فکرش را نمی کردیم او این قدر تحت تاثیر جو بازی قرار بگیرد و نتواند خوب بازی کند. اختلاف نظر که خوب است و همین مسئله نشان می‌دهد که او آدم دیکتاتوری نیست و فقط حرف، حرف خودش نیست. این که در یک مجموعه هم چند نفر اختلاف نظر داشته باشند، طبیعی است!»
از صحبت‌های محمودخان فکری می‌شود نتیجه گرفت تیم‌هایی که بدون حاشیه و دعوا و درگیری فصل را تمام می‌کنند مربیان دیکتاتوری دارند.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-29 18:59:09
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۲
لعنت به سایت لنگی شما
SS
جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
متاسفانه دستیارای قلعه نویی زدنش زمین. وگرنه دوره اش تموم نشده.... مجید صالح کجا، محمود فکری و زرینچه و همدانی کجا! کاش قلعه به حرفشون گوش نمیکرد حداقل دربی 0-0 میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر