فهرست
ویرا:  به ما زمین راگبی دادند!/ ٤٥ دقیقه منتظر بودیم دریغ از یک صندلی!
ویرا: به ما زمین راگبی دادند!/ ٤٥ دقیقه منتظر بودیم دریغ از یک صندلی!

ویرا: به ما زمین راگبی دادند!/ ٤٥ دقیقه منتظر بودیم دریغ از یک صندلی!

آی اسپورت - ژوروان ویرا سرمربی تیم ملی کویت نشست خبری اش قبل ار بازی ایران را با گلایه مکرر از ایرانی ها به جنجال کشید ؛ اگرچه او مربی ای خوش اخلاق است که سابقه کار ی خوبی در ایران دارد .

بازی با ایران ؟

 من و کی‌روش ماموریت‌های خود را انجام داده‌ایم و تیم‌های خود را به جام ملت‌های آسیا رسانده‌ایم. این بازی فرصت خوبی است که بازیکنان جدیدی را امتحان کنیم، با این حال ما در ایران توریست نیستیم بلکه می‌خواهیم امتیاز بگیریم و جایگاه خود را در رنکینگ فیفا بالا ببریم.در ترکیب تیم‌مان بازیکنانی داریم که قبلا در ترکیب تیم ملی امید در رقابت‌های قطر و لبنان بازی کرده‌اند و حالا فرصتی است که در کنار بازیکنان باتجربه‌مان مثل کاپیتان تیم و نواف بازی در یک دیدار رسمی را تجربه کنند.

عصبانیت از میزبانی ایران ؟

 می‌خواهم از مسئولان برگزاری این نشست گله کنم چون پیش از شروع نشست حدود 40 دقیقه به همراه بازیکن تیمم بیرون جلسه ایستاده بودیم و حتی یک صندلی وجود نداشت که رویش بنشینیمبازیکن من فردا باید بازی کند و این درست نبود که او در این مدت بایستدمی‌خواهم گله‌ام را تکرار کنم. باید احترام بیشتری به ما گذاشته می‌شد. زمین‌هایی که در اختیار ما قرار گرفت، اصلا مناسب نبود. ما اینجا نیامده‌ایم که راگبی بازی کنیم. بازیکنان من نتوانستند شرایط تمرینی خوبی داشته باشند و ما شایسته هستیم که شرایط بهتری برای ما فراهم می‌کردند.

سابقه کار در ایرا ن ؟

 ایران برای من جای جدیدی نیست. من یک سال اینجا بودمزمین‌های فوتبال را می‌شناسم و به همین دلیل است که می‌گویم می‌شد شرایط بهتری برای ما فراهم شود. اصلا گزینه‌ای برای ما قرار داده نشد و فقط گفتند که باید در کدام زمین تمرین کنیم. در صورتی که اگر ایران به کویت بیاید، ما زمین‌های بهتری را در اختیار ایران قرار می‌دهیم. نمی‌خواهم این گله را تبدیل به یک مشکل بزرگ کنم اما این حق برای من محفوظ است که از اتفاقات پیش آمده ناراحت باشم. اگر گله می‌کنم به این خاطر است که ایران برای من فرق دارد. من در اینجا دوستان خوبی دارم و سوغاتی‌های زیادی هم بردم.

حاشیه ...

خبرنگاری از ویرا پرسید، شما بیشتر به مسائل حاشیه‌ای پرداختید و بهتر است به جای این حرف‌ها برای وقت خبرنگاران احترام قائل شده و از مسائل فنی بازی صحبت کنید. سرمربی کویت در پاسخ گفت: من درباره بازی هم صحبت کردم. شما گوش نمی‌دادیددر این لحظه آن خبرنگار به زبان اسپانیایی جملاتی را به ویرا گفت و او هم به همین زبان به او پاسخ داد تا جلسه یا تشنج به پایان برسد.

     
آی اسپورت
2014-03-02 15:06:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر