فهرست
اتهام درخشان به خبرنگاری که به او بازیکن معرفی کرد
اتهام درخشان به خبرنگاری که به او بازیکن معرفی کرد

اتهام درخشان به خبرنگاری که به او بازیکن معرفی کرد

آی اسپورت - حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا آخرین ناکامی این تیم در فصلی که گذشت بود. حمید درخشان به عنوان یکی از مربیان پرسپولیس در این فصل حالا حرف‌های می‌زند که از عملکردش دفاع کند. او می‌گوید:« من در آسیا تیم را صدر جدول تحویل دادم که حالا با حذف از گردونه رقابت‌ها تازه به فکر این افتادند که این تیم ضعیف بسته شده است. اگر  پرسپولیس ضعیف بود پس چرا در صدر جدول قرار داشت؟ یکسری دوستان که داعیه دلسوزی برای پرسپولیس را دارند به عنوان دلال عمل می‌کنند و خودشان بازیکن معرفی می‌کنند و وقتی بازیکنان‌شان جذب نمی‌شود آن وقت انتقاد می‌کنند. بله آقای باسابقه مثلا مطبوعاتی! خود شما بودی که به من بازیکن معرفی کردی و وقتی دست رد به سینه‌ات زدم با من چپ افتادی! شما مطبوعاتی نیستنی، مطبوعاتی‌نما هستی! تمام کسانی که در زمان سرمربیگری من پرسپولیس را می‌دیدند، می‌دانند در نیم فصلی که گذشت من با چه مشکلاتی روبه رو بودم. باشگاه پول نداشت و من فقط می‌توانستم یکسری بازیکنان را جذب کنم. من هم دوست داشتم محسن مسلمان در نیم فصل جذب شود اما وقتی باشگاه نمی‌توانست آن بازیکنان را جذب کند گناه من چیست؟  می گویند بازیکنان جذب شده از سوی من دو میلیارد روی دست باشگاه خرج گذاشته‌اند. چه کسی این حرف را زده؟ من نمی‌دانم این مبلغ اصلا از کجا آمده است. ما علی علیپور را با 150 میلیون جذب کردیم که حالا خیلی از باشگاه‌ها به دنبال او هستند. بابک حاتمی با 200 میلیون جذب شد و همین گابریل را که الان همه از او انتقاد می‌کنند را باشگاه‌های دیگر برای جذبش سر و دست می‌شکنند.» درخشان در بخشی از حرف‌هایش هم به صحبت‌های مهرداد کفشگری پاسخ می‌دهد:« در جایی خواندم مهرداد کفشگری گفته چون بازیکن دایی بوده به او بازی نمی‌دادند. من نمی‌دانم اینها به چه چیزی فکر می‌کنند. اما آقای کفشگری! تو در زمان من تا وقتی مصدوم نشده بودی بازی می‌کردی و بعد از مصدومیت کمتر بازی کردی. وجدان داشته باش.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-30 11:57:01
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
اگر درخشان مونده بود الهلال رو می زدیم. اگر هم می باختیم حداقل سربلندانه می باختیم ولی با برانکو ذلیلانه باختیم و حذف شدیم.
محسن
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
یه سری اشتباهات داشت ولی تیمو جمع کرد انصافا . من به وضوح می دیدم که یه سری وبسایت ها و روزنامه و برنامه نود دارن سیاه نمایی می کنن . کاش اگه قرار بود درخشان بره یه مربی بزرگ میومد نه برانکو امتحان پس داده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر