فهرست
بازیکنانِ کلیدیِ فینال‌هایِ امشب / مارکو وراتی (پی.اس.جی)
بازیکنانِ کلیدیِ فینال‌هایِ امشب / مارکو وراتی (پی.اس.جی)

بازیکنانِ کلیدیِ فینال‌هایِ امشب / مارکو وراتی (پی.اس.جی)

آی‌اسپورت – درسته که زلاتان و کاوانی خطراتِ واضح برایِ اوسر در فینالِ امشب هستند، اما بازیکنی که این تیمِ دسته دومی باید اول از همه مهار کند، تا دستِ کم شانسی برایِ قهرمانی داشته باشد کسی نیست جز مارکو وراتی.
این فصل فقط زلاتان (7.75) بینِ تمامِ بازیکنانِ پی.اس.جی ریتینگِ هواسکوردِ بیشتری از وراتی (7.59) داشته. این بالاترین ریتینگِ هافبکِ ایتالیایی از زمانِ پیوستنش به پاریس سن ژرمن در 2012 است. وراتی این فصل بیشترین پاس‌هایِ سالم در لیگِ 1 را داده است (2652). در واقع91.5 درصد از پاس‌هایِ او این فصل سالم بوده، که آماری واقعا چشمگیر است. وراتی این فصل 17 پاسِ عمقیِ سالم داده است، که بدل به 8 پاسِ گل شده است. در این آمار هم فقط دیمیتری پایت با 21 پاسِ عمقیِ سالم، بالاتر از وراتی قرار می‌گیرد.
وراتی در زمینه‌یِ گرفتنِ کارتِ زرد هم در لیگِ امسال رکورددار بوده. هافبکِ 21 ساله‌یِ پاریسی‌ها 12 بار از داوران اخطار گرفته است که این آمار نشان دهنده‌یِ نوعِ بازی درگیرانه و پرتلاشِ اوست. وراتی که گاهی شبیه به ترکیبی از پیرلو و گتوزو می‌شود، آینده‌یِ درخشانی در پیش دارد و هر کدام از تیم‌هایِ بزرگِ اروپایی در ادامه‌یِ راه موفق به در اختیار گرفتنش بشوند، ستاره‌ای از نسلِ جدیدِ فوتبال را در ترکیبِ خودشان خواهند دید.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-05-30 13:18:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر