فهرست
درباره جدایی کمالوند از گسترش/ استراتژی پرهزینه!
درباره جدایی کمالوند از گسترش/ استراتژی پرهزینه!

درباره جدایی کمالوند از گسترش/ استراتژی پرهزینه!

آی اسپورت- در 11 هفته با مهدی تارتار، گسترش فولاد فقط موفق شد به دو پیروزی دست پیدا کند. پیروزی هایی که در دیدار با پیکان و ذوب آهن به دست آمدند. 5 تساوی، 4 باخت و کسب تنها 11 امتیاز، مدیران باشگاه را بر آن داشت تا با تارتار خداحافظی کنند و فراز کمالوند را به جای او روی نیمکت تیم بنشانند. گسترش در زمان امضای قرارداد با کمالوند، تنها 2 امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشت اما این مربی قول داد تیم را در رقابت های لیگ برتر ماندگار کند و سرانجام موفق به انجام این کار نیز شد.


قرارداد کمالوند با گسترش، در پایان فصل به پایان رسید. او در کنفرانس خبری آخرین مسابقه فصل، اعلام کرد که به سبب انجام وظیفه اش خوشحال است و هنوز آینده روشنی در این باشگاه ندارد. اختلاف نظرهای کمالوند و مدیریت باشگاه، از چند روز بعد آغاز شدند. استراتژی کمالوند برای گسترشِ لیگ پانزدهم، خرید چند ستاره و انجام هزینه های سنگین بود اما مدیران این باشگاه که منابعِ مالی تراکتورسازی را ندارند، با این برنامه موافقت نکرده اند و به نظر می رسند این ماجرا، به پایان کار کمالوند در باشگاه منجر شود. از طرفی رفت و آمد چند چهره نه چندان خوشنام به جلسه های تمرینی تیم کمالوند، موضوعی نیست که مدیران باشگاه از آن استقبال کنند. احتمال بقای کمالوند در تیم آبی تبریز این روزها بسیار کمرنگ است. آقای مربی اما به واسطه ماندگار کردن تیم در لیگ، با پیشنهادی نسبتا خوبی از سوی باشگاه های دیگر مواجه خواهد شد.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-30 14:04:57
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
فرار دلالوند
-
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
فراز مربی کاربلدیه بدون تیم هم نمیمونه ولی از یه چیز مطمئنم اونم ابنکه امسال گسترش سقوط میکنه اونم بخاطر سیاستهای غلط مدیر تیمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر