فهرست
نگاه روز: گزینه‌های بی ربطِ برای هدایت استقلال/ افشارزاده؛ شبیهِ کفاشیان
نگاه روز: گزینه‌های بی ربطِ برای هدایت استقلال/ افشارزاده؛ شبیهِ کفاشیان

نگاه روز: گزینه‌های بی ربطِ برای هدایت استقلال/ افشارزاده؛ شبیهِ کفاشیان

آی اسپورت- در شرایطی که مدیران باشگاه استقلال از احتمال مربی خارجی برای فصل بعد خبر داده بودند، فهرست 5 مربی داخلی مدنظر آن ها برای لیگ پانزدهم، امروز رسانه‌ای شده است.

علیرضا منصوریان به عنوان مربی جوان و موفق نفت، یکی از گزینه های هدایت آبی هاست. به صورت همزمان، پرویز مظلومی کهنه کار نیز در بین گزینه های هدایت باشگاه آبی قرار دارد. فیروز کریمی که یک دوره ناموفق در استقلال داشته، کاندیدای بعدی سرمربیگری این تیم است. دو نفر دیگر این فهرست نیز جالب توجه به نظر می رسد. مجید نامجومطلق و جواد زرینچه که تا کنون هیچگاه در لیگ برتر مربیگری نکرده اند!

فهرستِ افشارزاده و رفقا، بی شباهت به فهرست های علی کفاشیان برای انتخابِ مربی تیم ملی نیست. فهرستی که در آن، 5 چهره متفاوت دیده می شوند و این یعنی استقلالی ها هیچ ویژگی خاصی و هیچ پروفایلی را برای صاحب بعدی نیمکت در نظر نگرفته اند و جانشین امیر قلعه نویی، هر کسی می تواند باشد. اگر روند شباهت انتخاب مربی در استقلال، همچنان شبیه به این پروسه در فدراسیون بماند، باید منتظر باشیم یک مربی ایرانی خارج از این فهرست به عنوان سرمربی فصل بعد آبی ها انتخاب شود!

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-30 15:19:08
نظر دهید
۱ نظر
شهروند
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
توجه کردین که این روش که میخوان برای اجاره باشگاههای کیسه و پرسپولیس اجرا کنن همونی که از اولش اون حاج فتل کیسه کش پیشنهاد داده بود تازه میگن قراره خودش کیسه رو اجاره کنه ، اینو بزارین کنار نقش رئیس هیات مدیره کیسه در بر هم زدن بساط مزایده ، !!!!!!!!!!! هر چی میخوام فکر کنم سیستم ورزش کشور ارتباطی با تیم کیسه نداره نمیشه ، واقعا که ...................
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر