فهرست
گزارش ویژه: 20 انتقال بد فصل گذشته اروپا
گزارش ویژه: 20 انتقال بد فصل گذشته اروپا

گزارش ویژه: 20 انتقال بد فصل گذشته اروپا

آی اسپورت- وب سایت گل 20 انتقال بد فصل گذشته را بررسی کرده است که در زیر به آن ها اشاره می شود.
20 – لوکاس پودولسکی، قرضی از آرسنال به اینتر، نراتزوری فکر می کرد با آوردن مهاجم تیم قهرمان دنیا به تیمش می تواند موتور گلزنی اش را روشن کند که البته اشتباه فکر می کرد.
19- یان ام‌ویلا، قرضی از روبین کازان به اینتر، از زمانی که هافبک فرانسوی زیر ذره بین باشگاه های بزرگ بود زیاد نمی گذرد. اما او نشان داد که دیگر درخشش سابق را ندارد.
18- لوکاس سیلوا، کروزیرو به رئال مادرید، رئال این بازیکن را در ژانویه خرید. اما او در تیم آنچلوتی تنها 4 بازی برای مادریدی ها انجام داد.
17- فرناندو تورس، قرضی از چلسی به اتلتیکومادرید، شاید خیلی ها فراموش کرده باشند که مهاجم اسپانیایی زمانی که به میلان پیوست چقدر ناامید بود. او قبل از این که در ژانویه به تیم سابقش برود تنها یک گل برای روسونری زد.
16- آدریان راموس، هرتا برلین به دورتموند، شاید او در باشگاه قبلی اش فوق العاده بود، اما خودش هم مطمئنا قبول  دارد که 2 گل در 16 بازی در بوندسلیگا آمار قانع کننده ای نیست.
15- اشلی کول، چلسی به رم، هواداران بازیکنی را دیدند که نسبت به قبل افت زیادی داشت. او از سال های اوجش در فصل 14-2013 خیلی دور بود.
14- آلفرد فینبوگاسون، هیرنوین به سوسیداد، 2 گل در لالیگا واقعا کم است. او اما فصل قبل بعد از بازیکنانی مانند رونالدو و مسی بود و در جدول بهترین گلزنان هفتم شده بود.
13- داگلاس، سائوپائولو به بارسلونا، این بازیکن برزیلی در باشگاه قبلی اش هم به ندرت در ترکیب اصلی قرار می گرفت. انتظار می رفت که در بارسا هم درخششی نداشته باشد.
12- السیو چرچی، تورینو به اتلتیکومادرید، او زمانی که به طور قرضی از اتلتیکو به میلان آمد دیگر جادویی نداشت. او قسمتی از معامله بر سر فرناندو تورس بود.
11- خوان کوادرادو، فیورنتینا به چلسی، درست است که چلسی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد، اما کوادرادو نقش چشم گیری در این موفقیت نداشت.
10- دژان لورن، ساوثهمپتون به لیورپول، مدافع کروات قرار بود جمی کرگر جدید باشگاه باشد. اما آمار نشان داد که او بیشتر شبیه به جیمی ترائوره بوده است.
9- آندره شورلهف چلسی به وولفسبورگ، هافبک تهاجمی آلمانی در چلسی اوضاع خوبی نداشت، اما بدون شک وولفسبورگ هم باید خودش را به خاطر رقم زیادی که بابت او پرداخت سرزنش کند.
8- دوریا، بوتافوگو به مارسی، بدون شک این بازیکن یکی از بزرگ تری انتقالات لیگ فرانسه بود. اما بیلسا حتی در یک بازی هم از او در تیم اصلی استفاده نکرد.
7- سیرو ایموبیله، تورینو به دورتموند، 3 گل در 24 بازی برای مهاجمی که قرار بود جایگزین لواندوفسکی شود. به نظر کافی نیست.
6- ماریو بالوتلی، میلان به لیورپول، پیش بینی می شد که پر کردن جای خالی سوارس کار آسانی نباشد. اما مهاجم ایتالیایی به بدترین شکل جای او را پر کرد.
5- رادامل فالکائو، قرضی از موناکو به منچستریونایتد، 10 ماه پیش هواداران یونایتد به خاطر جذب فالکائو خیلی خوشحال بودند. اما نظر آن ها بعد از زدن 4 گل توسط این مهاجم در 26 بازی چیست؟
4- توماس فرمالن، آرسنال به بارسلونا، البته بدون این که تقصیر خودش باشد، یکی از بدترین انتقالات شد. بارسا که به خاطر محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات می ترسید، برای خرید این مدافع کمی عجله کرد.
3- خوان ایتوربه، هلاس ورونا به رم، ممکن است او در آینده یکی از بازیکنان آینده دار باشد، اما فعلا یکی از بازیکنانی است که بدون دلیل قیمتی زیادی دارد.
2- الیاکوم مانگالا، پورتو به منچسترسیتی، قرار بود او  شریک ونسان کمپانی باشد. اما بهتر است اولین بازی او در لیگ برتر را فراموش کنیم.
1- دی ماریا، رئال مادرید به منچستریونایتد، انتظار می رفت این بازیکن آرژانتینی کسی باشد که یونایتد را به بالای جدول بازگرداند. مخصوصا که در رئال مادرید درخششی فوق العاده داشت. اما او هرگز در اولدترافورد بازیکن موفقی نبود.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-05-30 16:40:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر