فهرست
آخرین اخبار نقل و انتقالات
آخرین اخبار نقل و انتقالات

آخرین اخبار نقل و انتقالات

آی اسپورت- با پایان رقابت های این فصل و شروع جام جهانی بازار نقل و انتقالات دوباره داغ خواهد شد. در این پست نگاهی به نقل و انتقالات احتمالی دنیای فوتبال در تابستان آینده می اندازیم.


یووه و میلان به دنبال کوئنترائو

آخرین اخبار از باشگاه مادریدی حاکی از آمادگی باشگاه برای فروش فابیو کوئنترائو بازیکن پرتغالی این تیم دارد.

رئالی ها آماده ی فروش این بازیکن در فصل تابستان هستند و به گزارش توتواسپرت میلان و یووه از مشتریان این دفاع راست ریز نقش هستند. این بازیکن 25 ساله نمی تواند مادرید را با رقمی کمتر از 10 میلیون یورو ترک کند.

 

اینتر در تلاش برای سبقت گرفتن از یووه

نانی بال منچستر یونایتد ظاهرا قصد دارد در پایان این فصل اولدترافورد را ترک کند. به گزارش توتواسپورت این بازیکن احتمالا در تابستان با قرارداد قرضی به هم تیمی سابق خود نمانیا ویدیچ در اینتر ملحق خواهد شد.

 

فن خال در رادار منچستر یونایتد

به گزارش ساندی پیپل در صورت اخراج دیدوید مویس از اولدترافورد سران یونایتد مایلند لوئیس فن خال مربی سابق بایرن مونیخ را روی نیمکت شیاطین سرخ بنشانند. امروز همچنین دیلی میرور از عدم بازگشت سر الکس فرگوسن به یونایتد "تحت هیچ شرایطی" نوشته بود.

 

لیورپول و سیتی به دنبال کنگولو

به گزارش ساندی میرور لیورپول و منچستر سیتی عملکرد هافبک شانزده ساله ی فاینورد را پسندیده و سعی در به خدمت گرفتن او دارند.

 

پیشنهاد 8 میلیون پوندی اورتون به بری

اورتون قرار دادی به ارزش 8 میلیون پوند به گرت بری پیشنهاد کرده است. به گزارش ساندی پیپل این هافبک که اکنون به صورت قرضی در سیتی توپ می زند در تابستان بدون تیم و آزاد است.

 

الکس به دنبال تمدید قرار داد با پی اس جی

الکس به دنبال تمدید قرار دادش با تیم پاریس سن ژرمن است. به گزارش لو پاریزین او که قراردادش تابستان امسال به پایان می رسد به دنبال تمدید قرارداد در پایان فصل است.

 

سیتی و لیورپول به مشتریان والدس اضافه شدند.

گزارش ها از مجله ی اسپورت حاکی از این است که مدیربرنامه های والدس با سران لیورپول و سیتی تماس داشته و با آن ها بر سر انتقال احتمالی والدس به لیگ جزیره گفتگو کرده است. موناکو از مدت ها به دنبال به خدمت گیری این بازیکن است.

     
آی اسپورت
2014-03-02 17:22:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر