فهرست
بررسی ادعای درخشان در مورد خریدهای پرسپولیس / فقیر ثروتمند!
بررسی ادعای درخشان در مورد خریدهای پرسپولیس / فقیر ثروتمند!

بررسی ادعای درخشان در مورد خریدهای پرسپولیس / فقیر ثروتمند!

آی اسپورت - حمید درخشان کماکان یکی از متهمان اصلی ناکامی پرسپولیس محسوب می شود. یکی از اتهاماتی که به سرمربی سابق پرسپولیس زده شده، خریدهای او برای تیم است که هیچ کدام از آنها به جز گابریل به درد تیم نخورده اند. دیروز عنوان شد که خریدهای درخشان، 3 میلیارد تومان خرج روی دست پرسپولیس گذاشته اما درخشان ضمن رد این موضوع گفته که باشگاه پول نداشته که بخواهد از این خرج ها کند.
این موضوع بهانه ای برای بررسی رقم تقریبی قرارداد بازیکنان جذب شده توسط درخشان شد. البته از آنجایی که رقم قرارداد بازی کنان به طور کامل و دقیق اعلام نشده، به همین دلیل مبالغی که در ادامه آنها را می خوانید، بر اساس بررسی سایتهای مختلف است.
مهدی جعفرپور،رضا خالقی فر، گابریل،تادئو، بابک حاتمی و علی علیپور بازیکنانی بودند که در دوره سرمربیگری حمید درخشان به پرسپولیس اضافه شده اند.
جعفرپور و خالقی فر، هر کدام 200 میلیون از پرسپولیس گرفته اند. تادئو که بازیکن فوق العاده بی کیفتی بود، 500 میلیون روی دست پرسپولیس هزینه گذاشته و تادئو با قراردادی بیشتر از یک میلیارد تومان - البته برای یکسال و نیم - با پرسپولیس قرارداد امضا کرده است.
بابک حاتمی طبق گقته درخشان با 200 میلیون به این تیم آمده اما او امسال رقمی بین 220 تا 260 میلیون از پرسپولیس گرفته و اگر فصل آینده هم بماند، 700 میلیون دریافتی خواهد داشت.
علیپور که که به ادعای درخشان با 150 میلیون راهی پرسپولیس شده، به نوشته بسیاری از سایتها، با مبلغی نزدیک به 85 میلیون تومان پیراهن قرمز را پوشیده است.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-31 07:37:32
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۴۵
لعنت به لنگ نجس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر