فهرست
کی‌روش در آستانه محرومیت بین‌المللی
کی‌روش در آستانه محرومیت بین‌المللی

کی‌روش در آستانه محرومیت بین‌المللی

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ یازدهم فروردین ماه سال جاری در کشور سوئد با تیم ملی این کشور دیدار تدارکاتی‌ای را با قضاوت سه داور جوان هلندی برگزار کرد که این بازی با نتیجه سه بر یک به سود یاران زلاتان ایبراهیموویچ به پایان رسید. اما حاشیه بزرگ این بازی که از چشم رسانه‌های ایران دور ماند به درگیری شدید لفظی کی‌روش و اوسیانو کروز با تیم داوری این پیکار مربوط می شد. کی‌روش در طول بازی بارها به قضاوت سردار گازوبیوک هلندی که اصالتی ترکیه‌ای دارد اعتراض کرد که همین اعتراضات با واکنش تند داور چهارم این نبرد همراه شد. اما اتفاق مهم در دقیقه نود رخ داد. جایی که داور در سوت پایان مسابقه دمید و ناگهان داور چهارم به صورت عمدی یا سهوی سرش را به سمت نیمکت ایران چرخاند و آب دهانش را به زمین انداخت. همین حرکت موجب شد کارلوس کی‌روش و اوسیانو کروز پرتغالی با خشم فراوان به سمت تیم داوری مسابقه هجوم ببرند. کی‌روش با صدای بلند به داوران هلندی اعلام می‌کرد پرتاب آب دهان به سوی نیمکت ایران اهانت به مردم و فوتبال این کشور است و داور چهارم نباید چنین کار زشتی را مرتکب می‌شد. اما داور بازی که قصد آرام کردن کی‌روش و دستیار نخستش را داشت بارها به او اعلام کرد این صحبت‌ها و رفتار کی‌روش را در گزارش نهایی بازی مکتوب می‌کند و به فیفا در اسرع وقت گزارش خواهد کرد. سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران به بازیکنان می‌گفت به خاطر اشتباهات داور در طول بازی خشمگین نیست بلکه داور چهارم با پرتاب آب دهان به مردم ایران و فوتبال این کشور اهانت کرده و باید معذرت خواهی کند. حالا باید دید آیا داوران هلندی این پیکار تدارکاتی علیه کی‌روش و اعتراضاتش چیزی را به فیفا گزارش کردند یا نه و از سوی دیگر کمیته انضباطی کنفدراسیون جهانی فوتبال او را محروم می کند یا نه.

کد خبر:9402
  ۶  
آی اسپورت
2015-05-31 11:09:58
نظر دهید

۶ نظر
فاطمه
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷
ایول به غیرت ایرونیت سر بلند باشی همیشع مرد دوست داشتنی
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۴۲
کی روش همون محموده, این خبرهای مضحک و دروغ همون سیب زمینی, بهر حال اکثر مردم ایران بی سواد و بی فرهنگن
هم ولایتی
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۲
" کی‌روش در آستانه محرومیت بین‌المللی "

...... حالا باید دید آیا داوران هلندی این پیکار تدارکاتی علیه کی‌روش و اعتراضاتش چیزی را به فیفا گزارش کردند یا نه!!
و از سوی دیگر کمیته انضباطی کنفدراسیون جهانی فوتبال او را محروم می کند یا نه.!!
خبرسازی با سوء استفاده ازاعتماد مخاطبین... آقای راهبر؛ از شما بعیده! مراقب همکاران جوان خود باشید... کم کم دارید زردی می گیرید.
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
کیروش تو واسه ما همان کوروش هستی
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۶
بی فرهنگ؟؟؟؟؟
بیسواد؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
واسه این خبرسازی ها چقدر بهتون میده؟ البته اندازه فردوسی پور که فکر نکنم بگیرید! باند رسانه ای رو کیروش داره انگ مافیا مال دیگرونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر