فهرست
آرسنال به دنبال گریزمان
آرسنال به دنبال گریزمان

آرسنال به دنبال گریزمان

آی اسپورت- فوروارد سوسیه داد پس از گلزنی های پیاپی و نمایش های چشم نوازی که برای تیمش داشت به اردوی تیم ملی فرانسه دعوت شد. حالا این مهاجم 22 ساله نظر ونگر را برای پیوستن به توپچی های لندن به خود جلب کرده است.

آرسن ونگر تایید کرد تیمش به شدت به دنبال به خدمت گرفتن آنتونیو گریزمان مهاجم 22 ساله ی سوسیه داد است.

او در این فصل نمایش فوق العاده ای داشته است. جدا از گل قیچی برگردان زیبایش در رقابت های لیگ اروپا وی در تمام رقابت ها 19 گل برای سوسیه داد به ثمر رسانده است و تیمش را تا جایگاه ششم جدول رسانده است.

وی تا کنون 15 گل برای سوسیه داد در رقابت های لالیگا به ثمر رسانده است که 5 مورد ازین گل ها گل اول بازی بوده است. او 23 بار برای تیمش در این رقابت ها به میدان رفته است.

آرسنال برای به حداقل رساندن مشکلاتش در خط حمله به دنبال جذب یک مهاجم هستند و در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی موفق به جذب موراتا و کلوزه نشدند.

در مصاحبه با کانال تلفوت تی اف وان، ونگر علاقه اش را به این مهاجم اعلام کرد و گفت «مدت ها او را دنبال می کرده است.»

گریزمان اکنون در جایگاه سوم پی چی چی اسپانیا قرار دارد و با 15 گل زده بدون پنالتی در کنار سانچس بارسلونایی قرار دارد. انتظار می رفت او به تیم ملی فرانسه دعوت شود و این اتفاق برای اولین باربرای دیدار برابر هلند افتاد.

گل نزنی های مهاجمان آرسنال در دیدار های اخیر بویژه دیدار با استوک که آن ها با یک گل باختند خیلی به ونگر فشار وارد کرده و او گفته اگر بخواهند با تیم های دیگر رقابت کنند باید گل های بیشتری بزنند.

«ما باید برای استوک اعتبار زیادی قائل شویم. آن ها بسیار عالی دفاع کردند.»

«پیش از بازی می دانستیم آن ها بیشترین تعداد خطا را در بین تیم های لیگ برتر دارند ولی نتوانستیم نقشه هایمان را پیاده کنیم.»

«صادقانه نمی خواهم درمورد داور صحبت کنم. من چیزی در مورد آن صحنه (خطا روی ژیرو) نمی گویم. من ترجیح می دهم در مورد نمایش تیم خودم اظهار نظر کنم.»

     
آی اسپورت
2014-03-02 17:51:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر