فهرست
منجی منصوریان در آسیا: برای دور بعد الهلال بهتر از لخویاست
منجی منصوریان در آسیا: برای دور بعد الهلال بهتر از لخویاست

منجی منصوریان در آسیا: برای دور بعد الهلال بهتر از لخویاست

باخت و حذف پرسپولیس چقدر در روحیه و انگیزه‌تان برای دیدار با الاهلی تأثیر گذاشت؟ با اینکه من یک بازیکن خارجی شاغل در فوتبال ایران هستم اما خوب می‌دانم در دنیای فعلی فوتبال باید به فوتبال کشوری که در آن بازی می‌کنی احترام بگذاری و برای آن هم خوب زحمت بکشی و کار کنی. من هم الان زیر پرچم ایران بازی می‌کنم به همین دلیل باخت پرسپولیس مثل همه بازیکنان نفت به غیرتم برخورد، چون می‌دیدم که تنها نماینده ایران در آسیا محسوب می‌شویم به همین دلیل خیلی متعصب و جنگجو بازی کردیم و خوشبختانه با شایستگی هم صعود کردیم.
از فصلی که در نفت سپری کردی راضی هستی و دوباره قراردادت را تمدید می‌کنی؟امسال فصل بسیار خوبی را زیر نظر علی منصوریان سپری کردم چون سرمربی‌مان خیلی به من اعتماد کرد، به همین دلیل با فوتبال ایران بیشتر آداپته شدم. علی منصوریان همانطور که آقای فرکی در فصل قبل خیلی کمک کرد، به من اعتماد و اطمینان کرد تا موفق‌تر از فصل قبل بازی کنم و بدرخشم.
بعضی‌ها می‌گویند باید مهاجم می‌شدی نه مدافع؟!من در اول فوتبالم مهاجم بودم و حتی در تیم دوسانتو برزیل هم مهاجم بازی می‌کردم. از سوی دیگر برادرم هم در اوکراین الان در پست مهاجم بازی می‌کند اما به هر صورت بعد از تیم دوسانتو به تیم دربرزیلنس منتقل شدم و در آنجا هم مهاجم بازی می‌کردم اما وقتی تیم شالکه آلمان قصد بازی با تیم ما را داشت من از پست مهاجم به مدافع رفتم، دیداری که حتی مورد توجه تیم آلمانی هم قرار گرفتم اما بعداً شرایط به گونه‌ای شد که نتوانستم به آلمان بروم و البته خیلی از این موضوع ناراحت شدم چون اگر کمی خوش‌شانس‌تر بودم در آن مقطع می‌توانستم حتی به تیم شالکه 04 هم بروم.
سال قبل نزدیک بود به جای نفت به پرسپولیس بروی چطور شد که این موضوع میسر نشد؟به‌هرحال توافقاتی که لازم بود انجام نشد و همین موضوع باعث شد در نفت بازی کنم و الان هم خیلی از شرایطم راضی‌ام.
چطور این قدر راحت گل می‌زنی، از گلت به الاهلی بگو.برنامه سرمربی ما این بود که روی ضربات ایستگاهی که ایمان می‌زند، من و علی عزت‌کرامت به عنوان گلزن عمل کنیم و خدا را شکر می‌کنم که بخت گلزنی نصیب من شد و من هم از آن شانس به نحو‌ احسن استفاده کردم.
بعد از گل بسیار با‌ارزشت چرا شادی گل خاصی انجام ندادی؟بعد از گل دستم را بلند کردم و واقعاً خوشحال بودم اما به‌هرحال شادی گل خاصی نداشتم.
چرا بعد از گل با‌ارزشی که زدید دو گل بد خوردید؟این امر کمی استرس به ما وارد کرد اما هرچه بود با‌تجربه و تلاش بیشتر نتیجه 2 بر یک را حفظ و صعود کردیم.
از بین لخویا، الهلال و الاهلی امارات ترجیح می‌دهی در دور بعدی با کدام‌یک از آنها بازی کنید؟لخویا تیم بسیار خطرناکی است به همین دلیل من امیدوارم الهلال در مرحله یک‌چهارم حریف ما باشد چون اگر خودمان باشیم، قادر هستیم مقابل این تیم بهترین نتیجه را بگیریم.
فکر می‌کنی تا چه مرحله‌ای از لیگ قهرمانان آسیا پیش بروید؟اگر چند بازیکن دیگر اضافه کنیم قادر هستیم از مرحله یک‌چهارم هم صعود کنیم، اصلاً خدا را چه دیدید شاید قهرمان آسیا هم شدیم. شاید تا همین جای کار هم کسی فکر نمی‌کرد نفت بالا بیاید به همین دلیل قهرمانی برای نفت در آسیا خیلی هم رؤیایی محسوب نمی‌شود.
درخصوص فینال جام‌حذفی چه صحبتی داری؟ما در لیگ‌ برتر باخت 5 بر 3 را مقابل ذوب‌آهن متحمل شدیم اما این بار حتماً خیلی باهوش‌تر بازی خواهیم کرد، از آن گذشته ما در دور برگشت لیگ فقط به دلیل دیدار‌های سنگین در آسیا و لیگ در فاصله زمانی اندک بازی را واگذار کردیم چون خیلی خسته بودیم اما این بار در شرایط عالی بازی قرار داریم در حالی که ذوب‌آهن از این شرایط تا حدودی به دور است پس می‌توانم بگویم که قهرمانی جام‌حذفی مال نفت است.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-31 14:48:21
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۰
شتر و پنبه دانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر