فهرست
عکس روز: ورزشگاه کرمان در دود و آتش!
عکس روز: ورزشگاه کرمان در دود و آتش!

عکس روز: ورزشگاه کرمان در دود و آتش!

*پس از دقایقی که از شکستن صندلی های ورزشگاه گذشت، چند تماشاچی در اعتراض به گل های خورده مس، بنرهای روبروی جایگاه را آتش زدند که با این آتش سوزی دود شدیدی در ورزشگاه گرفت و تصاویری بی سابقه در فوتبال ایران به وجود آمد.

*این اتفاقات با دخالت یگان ویژه ورزشگاه به اتمام رسید و در نهایت دو تیم با توجه به ترک ورزشگاه از سوی تماشاگران ، به دستور ناظر بازی دو تیم دوباره بازی را آغاز کردند. جنجال های بازی از دقیقه 78 آغاز شده بود . درحال حاضر از 13 هزارنفری که در ورزشگاه بودند کمتر از 1000 نفر در ورزشگاه باقی مانده اند.

*نکته جالب اینکه شبکه کرمان در 12 دقیقه انتهایی از ادامه پخش بازی خودداری کرد تا اخبار استان روی آنتن برود.

*در دقایق پایانی هواداران مس با شعار علیه میثاقیان خواستار ترک تیم از سوی او شدند. در این لحظات درگیری کوچکی نیز بین بازیکنان دو تیم به وجود آمد.

*درحالی که ورزشگاه از جمعیت خالی شده است ، برخی هواداران در بیرون ورزشگاه با نیروی انتظامی به درگیری پرداختند.

* درپایان مسابقه، کریم اسلامی بازیکن مس برای دلجویی از طرفداران سمت آنها رفت که این کار او با پرتاب صندلی از سوی هواداران مس پاسخ داده شد .
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-31 22:14:15
نظر دهید
۳ نظر
سام
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۲۳
خدا جواب تبانی کنندگان رو داد. این وسط حق نساجی هم به راحتی پایمال شد.
-
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۰۳
نخیر اقا من تو ورزشگاه بودم حق مس رو خوردن.تو ورزشگاه پخش کردن اون طرف 2-2 شدن. موبایل هام قطع بود.این لابی خوزستانیها نمیزاره ما قهرمان بشیم.اینها نژادپرستن.چشم دیدن کرمان رو ندارن ما دیگه از این مملکت جدا میشیم هرچی دارین از ما کرمانیها دارین ایرانیهای ... بووووق...
بهرام
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۷
درپایان مسابقه، کریم اسلامی بازیکن مس برای دلجویی از طرفداران سمت آنها رفت که این کار او با پرتاب صندلی از سوی هواداران مس پاسخ داده شد .
هاهاهاهاها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر