فهرست
کناره گیری سریالی در انزلی؛ ملوان در حوالی بحران
کناره گیری سریالی در انزلی؛ ملوان در حوالی بحران

کناره گیری سریالی در انزلی؛ ملوان در حوالی بحران

آی اسپورت- خبر کنار رفتن فیروزِ کریمی از نیمکت باشگاه ملوان، اتفاق خوشایندی برای هواداران پرشمار این باشگاه نبود. قویِ سپید در یک بحران واقعی و خطرناک به فیروز سپرده شد و این مربی توانست ماموریت دشوار بقا در لیگ را با موفقیت پشت سر بگذارد اما اختلاف نظر با محجوب، بهانه ای شد تا فیروز جدایی اش از تیم را قطعی کند. چند روز بعد از این ماجرا و در شرایطی که ملوانی ها در انتظار معرفی مربی فصل بعد بودند، از انزلی خبر می رسد که خود محجوب نیز دیگر قصد ندارد مالکیت باشگاه را در اختیار داشته باشد! 

محجوب 70 درضد سهام باشگاه را در اختیار دارد و جدایی او، تیم را با مشکلات مالی روبرو خواهد کرد. این مالک البته همواره منتقداتی روی سکوهای ورزشگاه تختی داشته که معتقدند او به اندازه کافی برای تیم خرج نمی کند اما حقیقت آن است که مدل خرج کردن باشگاه بدون محجوب، به مراتب بدتر خواهد شد.

چند هفته بعد از صحبت های جدی در مورد تمدید طولانی و دستمزد میلیاردی فیروز کریمی، حالا دیگر نه او در باشگاه حضور دارد و نه سیروس محجوب. این استعفاهای سریالی، نکته ای درباره ملوان را روشن می کنند. اینکه تیم تا زمان بی پول بودن در ثبات کامل است و هر وقت که پول دارد، ثبات ندارد!


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-01 13:38:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر