فهرست
اتلتیکو 2-2 رئال : رونالدو، رئال را در صدر نگهداشت
اتلتیکو 2-2 رئال : رونالدو، رئال را در صدر نگهداشت

اتلتیکو 2-2 رئال : رونالدو، رئال را در صدر نگهداشت

آی اسپورت- دربی مادرید با نتیجه ی 2-2 به پایان رسید تا صدر جدول همچنان سپیدپوش باشد و اتلتیکو نیز به آینده ی لالیگا امیدوار بماند.

رونالدو بار دیگر منجی رئال مادرید شد تا رئال، این دربی مهم را با شکست به رختکن نرود.

آخرین پیروزی رفت و برگشت اتلتیکو مقابل رئال مادرید به فصل 1950-51 باز می‌گردد و مردان سیمئونه به شکست این رکورد بسیار نزدیک بودند.

اتلتیکو 3 امتیاز با صدر جدول اختلاف دارد و شروع خوب رئال و گل بنزما، آنها را بیشتر از پیش دور از صدر جدول قرار داد.

پس از اعتراض های کاستا نسبت به پنالتی که وی معتقد بود راموس بر روی او مرتکب شده، اتلتیکو مادرید دچار تغییر و تحول شد و در دقیقه ی 28 با شوت بی نقص کوکه توانست بازی را به تساوی بکشاند و شوت از راه دور فوق العاده ی گابی باعث شد مردان سیمئونه درست قبل از نیمه ی اول با پیروزی میدان را ترک کنند.

داور بازی در نیمه ی دوم صحنه ی مشکوک به پنالتی برای اتلتیکو را به ضرر آنها سوت زد که این موضوع باعث شد یکی از مربیان اتلتیکو به نام ژرمان برگوس، به دلیل درگیری با داور از روی نیمکت اخراج شود.

پس از آن رئال بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی 82 با شوت بی نقص رونالدو در داخل محوطه ی جریمه توانست بازی را به تساوی بازگرداند و رکورد شکست ناپذیری خود در 27 بازی گذشته را به 28 بهبود بخشد.

قبل از بازی، دیگو سیمئونه جنگ روانی را با این جمله که "رئال مادرید خطرناک ترین تیم اروپاست" شروع کرده بود و آنها توانستند در نیمه ی اول با اعتماد به نفس خوبی ظاهر شوند.

در دقیقه ی سوم بازی بنزما روی سانتر خوب دی‌ماریا از تله ی آفساید گریخت و توپ را به خوبی در دروازه ی کورتوا قرار داد.

داور بازی صحنه ی مشکوک خطای راموس در محوطه ی جریمه روی کاستا را پنالتی تشخیص نداد و این موضوع باعث خشم شدید هواداران اتلتیکو شد تا جایی که شروع به پرتاب اشیا به داخل زمین کردند.

با این حال اتلتیکو کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی 28 روی حرکت زیبای توران و پاس خوب او به کوکه، این مهاجم جوان اسپانیایی توانست دروازه ی دیگو لوپز را فرو بریزد.

رئال سعی بر پیش افتادن داشت ولی اتلتیکو بازی را در دست گرفته بود و شوت 40 متری گابی که با عکس العمل ضعیف لوپز همراه بود، به گل نشست تا یاران سیمئونه با پیروزی به رختکن بروند.

7 دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم کاستا با پاس کوکه در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت ولی نتوانست توپ را درون دروازه قرار دهد.

درگیری های کاستا و په‌په همچنین ادامه داشت تا جایی که اتلتیکویی ها دو صحنه ی دیگر را پنالتی می‌دانستد ولی نظر داور چیز دیگری بود.

داور به دلیل شبیه سازی، یک کارت زرد به کاستا داد که این کار او با عکس العمل تند دستیار سیمئونه ، بورگاس همراه شد و داور وی را از کنار زمین اخراج کرد.

و باز هم رونالدو بود که با یک شوت محکم و دقیق، مانع شکست رئال در این دیدار حساس شد و تیمش را همچنان در صدر جدول حفظ کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-02 22:30:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر