فهرست
مهرام در جدالی نفس‌گیر با دانشگاه آزاد قهرمان بسکتبال شد
مهرام در جدالی نفس‌گیر با دانشگاه آزاد قهرمان بسکتبال شد

مهرام در جدالی نفس‌گیر با دانشگاه آزاد قهرمان بسکتبال شد

 آی اسپورت- دیدار پایانی تیم‌های دانشگاه آزاد و مهرام در فینال لیگ حرفه‌ای بسکتبال عصر امروز از ساعت 15 و 30 دقیقه به میزبانی دانشگاه آزاد در حکیمیه تهران آغاز شد که جدال دو تیم با حساب 95 بر 92 به سود مهرام به پایان رسید و این تیم به عنوان قهرمانی دست یافت. کوارتر اول با برتری دانشگاه آزاد همراه بود و این تیم 25 بر 19 به پیروزی رسید؛ اما در کوارتر دوم مهرام بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت و توانست 23 بر 14 پیروز شود و به رختکن برود.
با آغاز کواتر سوم همه چیز از آن مهرام بود و دانشگاه آزاد در دفاع و حمله ناموفق عمل کرد.مهرام با استفاده خوب از فرصت‌هایش در نهایت 27 بر 11 برتری را از آن خود کرد. در کواتر چهارم هم روند ناموفق دانشگاه آزاد ادامه داشت و مهرام اختلاف به وجود آمده را همچنان حفظ کرده بود. 6 دقیقه مانده بود که اختلاف 16 امتیاز به سود مهرام بود و دو حمله ناموفق از آنها 4 امتیاز پیاپی را برای دانشگاه آزاد در پی داشت.دو دقیقه مانده بود که حدادی با دریافت پنجمین خطا از بازی بیرون رفت. دو دقیقه پایانی اوج هیجان بازی بود و جدال دو تیم در وقت قانونی 77 بر 77 مساوی شد و به وقت اضافه کشیده شد.‎
در وقت اضافه مهرام بهتر آغاز کرد و ارغوان در پنالتی‌ها برای دانشگاه آزاد خوب کار نکرد. آرن داودی و اوشین ساهاکیان نیز از دانشگاه آزاد و مهرام اخراج شدند. یک دقیقه پایانی با دو اختلاف دنبال شد و در نهایت با نتیجه 95 بر 92 به سود مهرام به پایان رسید. مهرام با این برد هفتمین قهرمانی خود را در لیگ بسکتبال ایران را جشن گرفت.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-01 16:54:06
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۷
فوتبال ایرانه؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر