فهرست
چهره روز: جواهری به نام مهدی رجب زاده
چهره روز: جواهری به نام مهدی رجب زاده

چهره روز: جواهری به نام مهدی رجب زاده

آی اسپورت- برایِ ستایش مهدی رجب زاده، کافی‌ست به هفته بیست و پنجم لیگ برگردیم. به جایی که مرد کهنه کار ذوبی ها، به عنوان یار تعویضی وارد زمین مسابقه با استقلال می شود و با پاس هایش، همه چیز را عوض می کند و با دوندگی همیشگی و پاس گلش، یک امتیاز برای استقلال می گیرد.او در تمامِ فصل کمتر به چشم آمده است. خیلی ها تا پیش از فینال امروز هم متوجه نقش کلیدی او در موفقیت ها ذوب نبودند اما حالا دیگر همه متوجه شده اند که رجب زاده، یک فصل استثنایی را به پایان برده است.


9 پاسِ گل. این آمار درخشان رجب زاده تنها مختص به بازی های لیگ این فصل ذوب می شود. در واقع مهدی دومین پاسور برتر فوتبال ایران به شمار می رود و تنها دو پاس گل کمتر از ایمان مبعلی داده است. رجب زاده از 30 مسابقه لیگ، فقط 2 دیدار را از دست داده و 4 بار نیز موفق به گلزنی برای تیم یحیی شده است.


مهاجمِ 37 ساله کازرونی، بدون تردید بهترین بازیکن فینالِ جام حذفی فوتبال ایران بود. او درست بعد از دریافت گل تیمش، با سماجت و هوشیاری به حدادی فر پاس گل داد و دقایقی بعد، از زاویه ای نسبتا بسته دروازه بیرانوند را باز کرد و نشان داد که هنوز هم می تواند آمادگی بهترین سالهای فوتبالش را داشته باشد. رجب زاده تا قبل از تعویض شدن، پایه گذار گل سوم تیمش نیز بود و یک تنه، بازیکنان تیم سوم جدول رده بندی را به مسلخ برد. شادیِ امروز او نیز درست مثل همیشه بود. با همان تی شرت های شعاردار، دست های به آسمان رفته و سرعتِ سرسام آور فرار به سوی سکوهای خودی!


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-01 20:32:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر