فهرست
بنیتس BBC را از بین می برد
بنیتس BBC را از بین می برد

بنیتس BBC را از بین می برد

آی اسپورت – رافا بنیتس  که احتمالا تا یکی دو روز آینده رسما به عنوان مربی جدید رئال مادرید معرفی خواهد شد قصد دارد ترکیب BBC خط حمله رئال را به هم بزند، این ادعاییست که روزنامه کاتالان اسپورت در یکی از گزارشهای خود به آن اشاره کرده است.
مربی اسپانیایی طرفدار سیستم 3-3-4 نیست، سیستمی که کارلو آنچلوتی از آن با ترکیب رونالدو، بیل و بنزما استفاده می کرد. بنیست اما آزادی عملی که سه مهاجم در سیستم آنچلوتی داشتند را نمی پسندد و از نظر او با آن سیستم مهاجمان کاملا از انجام وظایف دفاعی معاف می شدند و فقط روی گلزنی تمرکز داشتند.
از نظر بنیتس این باعث ایجاد یک شکاف در تیم می شود و رئال مادرید فصل پیش به دو بخش تقسیم شده بود، سه نفر خط حمله در یک طرف و هفت نفر دیگر با فاصله زیاد در طرف دیگر که مجبور بودند به شدت درگیر کارهای دفاعی شوند.
ترکیب BBC در این فصل به مراتب نسبت به فصل گذشته کم اثرتر بود و نشانه ‌های افت در این سیستم کم کم نمایان شد، و همین موضوع بنیتس را بیشتر مصمم به تغییر این تریکیب کرده است. احتمال اینکه او در بعضی بازیها برحسب شرایط از سه مهاجم استفاده کند وجود دارد اما او به طور کلی علاقه مند به استفاده از دو مهاجم نوک است.
     
آی اسپورت
2015-06-01 21:21:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر