فهرست
توافق اولیه تراکتور با ادینیو برای تمدید قرارداد
توافق اولیه تراکتور با ادینیو برای تمدید قرارداد

توافق اولیه تراکتور با ادینیو برای تمدید قرارداد

آی اسپورت - لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تراکتورسازی که عنوان آقای گلی فصل گذشته را کسب کرد برای گذراندن تعطیلات به کشورش سفر کرده است. اما مدیربرنامه‌های او با عباسی، مدیرعامل تراکتورسازی دیداری را داشته و به توافق اولیه برای تمدید قرارداد ادینیو هم رسیده است. قرار است قرارداد مهاجم برزیلی بین 20 تا 30 درصد افزایش پیدا کند و در صورت توافق نهایی او هفته آینده به ایران بیاید. در اواخر فصلی که گذشت شایعه شده بود ادینیو با یک تیم دیگر به توافق رسیده و سال آینده در تراکتور نخواهد بود.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-02 12:28:33
نظر دهید

۲ نظر
سایمان
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۳
شما خبر 20-30 درصد افزایش و شایعه رو از کجات در وکنی؟ هرچند ادینیو لیاقتش بیشتر از ایناست و درد و بلاش بخوره تو سر کسانیکه کم کاری کردند و بی غیرتی.....
حسن
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۹
خداییش همه دیدن که ادینیو و تیموریان که نه بومی بودن و نه ادعاهای بعضی بومی های خائن رو داشتن با دل و جون بازی کردن و حقشون هم هست پول خوبی بگیرن. و امثال خطیبی و نوچه هاش که از اول هم عاشق سپاهان بودن باز خودشون رو رسوا کردن. در اصل این افراد پیاده نظام سناریوی فدراسیون فوتبال بودن. فدراسیون فوتبال نمیتونست سناریوی خودش رو بدون این خود فروش ها اجرا کنه.ضعف داور در هر دو بازی مهم تعیین کننده قهرمانی محرز شده.خیانت برخی بومی ها هم که تابلو هست.حالا باز شما بگید که نه خبری نیست و اتفاقات فوتبالی هستن. اشتباه یه بار قبال قبوله دوبار سه بار نه اینکه در یه فصل 13 تا بازی به نفع یه تیم خاص باشه. نمونه های این تبانی ها رو به دفعات در فوتبال ایران دیدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر