فهرست
موراتا دنبالِ انتقامِ رئال از بارسا
موراتا دنبالِ انتقامِ رئال از بارسا

موراتا دنبالِ انتقامِ رئال از بارسا

آی‌اسپورت – مهاجمِ جوانِ یوونتوس فصلِ گذشته قهرمانیِ چمپیونز لیگ را با رئالِ مادرید جشن گرفت و این فصل با زدنِ دو گل به رئال در دو بازیِ رفت و برگشت، تیمِ جدیدش را در یک قدمی کسبِ این عنوان قرار داده است.
 موراتا بعد از هیچکدام از دو گلش مقابلِ رئال خوشحالی نکرد تا نشان دهد هنوز به این تیم علاقه دارد: «من سعی میکنم تا بارسلونا را شکست بدهم، چون میدونم این چه معنی‌ای برایِ هوادرانِ رئال داره. گل زدن در این بازی اتفاقِ ویژه‌ایه، نه به خاطرِ اینکه مقابلِ بارساست، بلکه برایِ اینکه فینالِ چمپیونز لیگه. این فرصتی است برایِ ثبت شدن در تاریخ و گل زدن به بارسا مثلِ گل زدن به رئال دردناک نیست. اما اول باید به گل بزنم و بعد به خوشحالیش فکر کنم. نمیخوام بگم بازی مقابلِ بارسا بهم انگیزه‌یِ مضاعف داده، چون این فینالِ چمپیونز لیگه و کسی به انگیزه‌یِ مضاعف نیاز نداره.»
موراتا در ادامه درباره‌یِ بارسلونا می‌گوید: «مهارِ مسی خیلی سخته و اگر تمامِ حواست را جمع مهار اون بکنی، دوتایِ دیگه (نیمار و سوارس) گل میزنن. اما ما با این دیدِ به برلی نمیریم که تیمِ پایین دستیم. اگر اینطور فکر میکردیم و شانسی برایِ خودمون قائل نبودیم اصلا به برلین نمیرفتیم. ما یکی از بهترین خطِ دفاعیهایِ اروپا را داریم و برایِ همین شانسِ پیروزی در این بازیِ سخت را داریم.»
 
 
کد خبر: 9409
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-02 12:32:49
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
تو خواب
فکر کرده بارسای کبیر ، رئال مالدیوه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر