فهرست
قابِ روز: یحیی؛ روی ابرها
قابِ روز: یحیی؛ روی ابرها

قابِ روز: یحیی؛ روی ابرها

آی اسپورت- این تازه شروع ماجراست. یحیی، اولین جام را به دست آورده و آنقدر خوشحال است که قررادادن اش در یک قابل ثابت برای عکاس های حاضر در تختی، دشوار به نظر می رسد. این تصویری‌ست که هیچگاه از او در ذهن نداشته ایم. مربیِ احساساتی ذوب آهن را با اشک ها و دویدن به سوی رختکن آزادی در انتهای بازی ایرلند، با خونسری مثال زدنی اش در جام جهانی و جام ملت ها که به ضربه چیپ او به سمت دروازه چین منجر شد و البته با همه ری اکشن ها آرام و متفکرانه اش به گل های این فصل ذوب ها به یاد سپرده بودیم و حالا او، بالاخره به جایی رسید که موفقیت اش را با مشت های گره کره جشن بگیرد.


حالا پرسپولیسی ها بیشتر از همیشه  حسرت از دست دادن او را می خورند. این اتفاق یک بار دیگر نیز رخ داده است. درست 16 سال قبل، آن ها به سادگی اجازه جدایی این مدافع و حضورش در فولاد را دادند و کمی بعد برای برگرداندن او به تیم، وادار به تلاشی ویژه شدند.  با این وجود، شاید هنوز هم نشود با اطمینان از موفقیتِ حتمی گل محمدیِ لیگ چهاردهم در پرسپولیس نوشت. اگر او لیگ را در پرسپولیس شروع کرده بود، بلافاصله بعد از نتایج ضعیف 5 هفته اول، از تیم اخراج می شد.


یحیی بدون جی پی اس و شلوارِ ریکاوری، بدون نیاز به تجهیزاتِ ویژه مربیگری و بدون تکرار تکیه کلام های قطبی و کی روش، مرد اول تاکتیکی ترین تیم لیگ برتر است. تیمی که بعد از یک نیم فصل دوم استثنایی، حالا در یک نمایش کاملا برتر قهرمانی جام حذفی را به دست آورده و این، تازه شروع ماجراست!

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-02 13:07:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر