فهرست

نصری: برای همه ی جام ها خواهیم جنگید

آی اسپورت- سمیر نصری با پیروزی 3-1 تیمش بقابل ساندرلند در فینال کارلینگ کاپ، بلاخره از شکست های پیاپی در فینال های ومبلی پایان داد.

این بازیکن فرانسوی سال 2011 و در زمان حضورش در فینال ومبلی شکست خورد و سال گذشته به همراه سیتیزن های نیز در فینال به ویگان بازی را واگذار کرد.

گل دقایق ابتدایی بورینی برای نصری آشنا بود ولی نمایش فوق العاده ی یحیی توره و سمیر نصری در تنها دو دقیقه ، این تیم را جلو انداخت و به قهرمانی نزدیک کرد.

حال نصری امیدوار است تیمش در باقی جامها نیز به خوبی امروز ظاهر شود و به قهرمانی نزدیک شود.مردان پیگرینی با 2 بازی کمتر با اختلاف 6 امتیاز در رده ی چهارم قرار دارند و در جام اتحادیه نیز همچنان حضور دارند.هچنین با وجود شکست 2-0 در دیدار لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا، نصری برای تیمش همچنان شانس قائل است.

وی در مصاحبه با SKY Sports گفت :"احساس افتخار و رضایت می‌کنم زیرا دو فینال قبلی را از دست دادم و امروز روز مهمی برای من بود.

پیروزی امروز، بسیار مهم بود. نیمه ی اول مانند خاطرات باقی بازی های مقابل ویگان بود.نیمه ی دوم با عطش و انگیزه ی بیشتری حاضر شدیم و توانستیم 3 گل بزنیم.امیدوارم امروز باعث شود جامهای بیشتری ببریم.

می‌خواهیم همه ی جام ها را ببریم.در لیگ و جام اتحادیه خواهیم جنگید و به لیگ قهرمانان نیز نیم نگاهی داریم.امیدوارم این جام باعث شود آرامش تیمی ما بیشتر شود و تا پایان بجنگیم."

با شوت 30 متری توره، بازگشت سیتی به بازی شروع شد.وی با یک شوت استثنایی توپ را به کنج دروازه فرستاد و خودش این گل را بهترین گل عمرش می‌داند.

وی گفت: "فکر می‌نم که بهترین گل دوران بازیم بود.به پیروزی احتیاج داشتیم.بسیار برای ما مهم بود.

ساندرلند در نیمه ی اول کار را برای ما سخت کرد.باورنکردنی بود ولی ما مستحق بودیم.فینال تک بازی است و باید از آن لذت برد و امروز نشان دادیم تیم خوبی هستیم."

     
آی اسپورت
2014-03-02 22:57:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر