فهرست
گزارش روز: حاشیه، تغییر، استعفا/ فولادی که نمی شناسیم
گزارش روز: حاشیه، تغییر، استعفا/ فولادی که نمی شناسیم

گزارش روز: حاشیه، تغییر، استعفا/ فولادی که نمی شناسیم

آی اسپورت- قهرمانی رقابت های لیگ سیزدهم، بار دیگر ثابت کرد فولاد یکی از «درست» ترین باشگاه های فوتبال ایران است. تیمی با یک آکادمی خوب و مجموعه ای سازماندهی شده که بدون حاشیه و جنجال و تغییر، به کار خود در رقابت های فوتبال ایران ادامه می داد.


سرنوشت فولاد در لیگ چهاردهم اما طور دیگری رقم خورد. کمی بعد از آغاز لیگ، آن ها درگیر حواشی بازیکن-سرباز ها شدند و چند مهره اصلی را از دست دادند. اتفاقی که می توانست هر باشگاهی را به سرنوشت سقوط و نابودی پیوند بزند اما فولاد نهایتا فصل را در رده پنجم تمام کرد تا هوادارانش را به این امیدواری برساند که با عملکردی خوب در بازار نقل و انتقالات، این تیم دوباره مدعی قهرمانی خواهد شد. چند روز بعد از پایان لیگ اما حواشی تازه ای در اطراف باشگاه دیده شدند. ظاهرا اختلافات مالی مدیران کارخانه فولاد با مدیران باشگاه ورزشی، دلیل استعفای دسته جمعی مدیران بود. استعفایی که حالا به رئیس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام باشگاه رسیده است. این روزها در فولاد، همه دارند می روند!


در شرایط فعلی، سرنوشت حضور اسکوچیچ روی نیمکت این تیم برای فصل آینده نیز هنوز مشخص نیست. بعید نیست او که برای ماندن در تیم با مدیرعامل به توافق رسیده بود، حالا در این اوضاع نابسامان تصمیم به ترک باشگاه بگیرد. وضعیت این روزهای فولاد، هیچ شباهتی به تیمی که در سال های اخیر دیده ایم ندارد. آن ها بعد از چندین سال، حالا دوباره شبیه فولادی  شده اند که بعد از اولین قهرمانی در رقابت های لیگ برتر، دچار بحران شد و رفته رفته مسیر سقوط را طی کرد.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-02 17:09:13
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۲۸
مدیرای فولاد از کارتهای معافی اصلا خبر نداشتن همش تقصیر بازیکنهای جوان این تیم بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر