فهرست

مدیرعامل نفت: از رحمتی و استقلالی ها عذرخواهی می کنم!

آی اسپورت- عصر امروز بود که باشگاه نفت در بیانیه ای کم سابقه رای کمیته انضباطی را زیر سوال برد و در بیانیه اش این رای را آخرین میخ بر تابوت فوتبال نامید. پس از آن بود که استقلالی ها خیلی زود در قبال بیانیه روابط عمومی نفت موضع گرفتند و اعلام کردند از این باشگاه شکایت خواهند کرد. 

حالا قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت در مصاحبه ای جالب از استقلالی ها عذرخواهی کرده است. وی در این باره گفت:من در جلسه بودم که فهمیدم روابط عمومی باشگاه‌مان بیانیه که نه بلکه تحلیلی درباره رأی کمیته انضباطی صادر کرده و خدا را شاهد می‌گیرم که قبل از اینکه بیانیه باشگاه استقلال و مطالب مرتبط با آن را بخوانم از این موضوع متأسف شدم. این اولین بار است که در سایت باشگاه نفت تهران بدون مجوز من مطلبی اینچنین روی سایت می‌رود.

وی ادامه داد: من این مطلب تحلیلی را رد می‌کنم و حتی به مهدی رحمتی هم زنگ زدم و از او به صورت رسمی عذرخواهی کردم چرا که این کار کار اشتباهی بوده و در واقع هیچکس به ما این مجوز را نداده که بدون مطالعه در رابطه با شأن انسان‌ها قضاوت کنیم. کمیته انضباطی مسئول و قاضی دارد و بر اساس مستندات رأی صادر می‌کند و اینکه هرکس درباره شأن رحمتی بدون مطالعه و مستندات صحبت کند کار درستی نیست به خصوص که این بازیکن در فوتبال ملی ما تأثیرگذار بوده و سابقه خوبی هم دارد و از بازیکنان ارزشی فوتبال ماست.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران افزود: کار روابط عمومی ما اشتباه بوده و من هم از آنها توضیح خواستم و جز عذرخواهی از باشگاه استقلال،‌ آقای فتح‌الله‌زاده و مهدی رحمتی چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمی‌ماند چرا که ما اصول اخلاقی و انسانی را زیر پا گذاشتیم و رسماً از این عزیزان عذرخواهی می‌کنیم و این عذرخواهی را هم بر روی سایت باشگاه می‌گذاریم. من به عنوان مدیرعامل باشگاه از مجموعه استقلال عذرخواهی می‌کنم و اینکه آنها در بیانیه‌شان نوشته‌اند که حق شکایت دارند کاملاً درست است. 

     
آی اسپورت
2014-03-02 23:20:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر