فهرست
میلان 0-2 یوونتوس؛ فرار گورخرها به سوی قهرمانی
میلان 0-2 یوونتوس؛ فرار گورخرها به سوی قهرمانی

میلان 0-2 یوونتوس؛ فرار گورخرها به سوی قهرمانی

آی اسپورت- یوونتوس با پیروزی 2-0 مقابل میلان، یک گام دیگر به قهرمانی در رقابت های این فصل سری آ نزدیک تر شد.

به گزارش طرفداری، یوونتوس در شرایطی در این مسابقه حاضر می شد که با توجه به تساوی دیشب رم مقابل اینتر، با برتری در این مسابقه می توانست اختلاف را در صدرجدول به 11 امتیاز برساند.

بازی را تیم میلان در نیمه نخست بسیار عالی آغاز کرد وبارها بازیکنان این تیم بر روی دروازه جیانلوئیجی بوفون خطرساز شدند.

در هفدهمین دقیقه مسابقه فرناندو یورنته نتوانست از ضربه ارسال استفاده کند و موقعیت خوبی را برای بانوی پیر از دست داد.

دقیقه 26 مسابقه کاکا موقعیتی بسیار خوب به دست آورد و ضربه او که قصد داشت از بین پای بوفون عبور دهد به خوبی توسط بوفون دفع پیدا کرد، امّا ضربه ریباند او نیز در حالی که نزدیک بود وارد دروازه شود با دفع بونوچی از روی خط دروازه به کرنر فرستاده شد. 

بازیکنان میلان و ریکاردو مونتولیوو با شوتی از راه دور قصد باز کردن دروازه بوفون را داشتند که او به خوبی توپ را مهار کرد. 

در حالی که بازی در نیمه نخست رو به اتمام بود، پاس عمقی بونوچی که 49 متر طول داشت به مارکیزیو رسید و او از اشتباه رامی استفاده کرده و حرکت ترکیبی توز و لخشتاینر، یورنته را در برابر دروازه خالی قرار داد تا او حساب کار را 1-0 کند.

نیمه نخست با برتری 1-0 بانوی پیر به اتمام رسید.

در نیمه دوم بازیکنان میلان برای جبران نتیجه پای به زمین گذاشتند و در همان دقایق ابتدایی سعی داشتند دروازه بوفون را باز کنند.

سانتر ارسالی از سمت چپ با ضربه سر پاتزینی همراه شد که بوفون باز هم به خوبی برای چندمین بار در این مسابقه یک واکنش عالی از خود نشان داد.

چند دقیقه بعد سانتر دیگری روی اشتباه بوفون و لو دادن توپ توسط او به بازیکنان میلان رسید که ضربه سر پولی راه به جایی نبرد.

برخورد سر آندره آ پولی با مارتین کاسرس باعث مصدومیت شدید او از ناحیه سر شد که همین امر باعث شد او با آمبولانس از استادیوم خارج شود. کاسرس نیز با سری باند پیچی شده به کار ادامه داد.

سیدورف با آوردن ساپورانا به بازی یک تعویض اجباری را متحمل شد.

میلان روی یک ضربه آزاد موقعیت داشت که دروازه یوونتوس را باز کند. امّا ضربه ریکاردو مونتولیوو از بالای درواه یوونتوس به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد و در شصت و هشتمین دقیقه مسابقه، این کارلوس توز بود که پشت محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی و از راه دور که به زیر طاق میلان فرستاده شد برای دومین بار دروازه میلان را باز کرد.

با این گل میلان امیدش را برای کسب امتیاز در این بازی از دست داد و یوونتوس پس از گل بیشتر سعی در حفظ کنترل توپ و میدان داشت.

یوونتوس در دقیقه 86 فرصت داشت تا اختلاف را به سه گل برساند، امّا شوت زمینی پوگبا با برخورد به تیر عمودی به بیرون فرستاده شد.

در دقایق پایانی کنته از اسوالدو و جووینکو به جای توز و یورنته در بازی استفاده کرد. 

میلانی ها این فرصت را داشتند که اختلاف را به حداقل برسانند امّا ضربه بازیکنان این تیم در محوطه شش قدم به تیر افقی زده شد. 

بازی در نهایت با احتساب 4 دقیقه وقت اضافه با نتیجه 2-0 به سود یوونتوس به اتمام رسید تا این تیم با 69 امتیاز و اختلافی 11 امتیازی نسبت به آاس رم، تقریباً شانس مطلق فتح اسکودتو باشد. 

     
آی اسپورت
2014-03-03 01:36:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر