فهرست
تغییر لحن یحیی در مورد کی روش/ سی کیو باید پاسخگو باشد؟
تغییر لحن یحیی در مورد کی روش/ سی کیو باید پاسخگو باشد؟

تغییر لحن یحیی در مورد کی روش/ سی کیو باید پاسخگو باشد؟

آی اسپورت- در همه روزهایی که انتقاد از کارلوس کی روش، بخشی از برنامه روزانه تیپیکال مربیان ایرانی بود، یحیی گل محمدی در نقش مدافع سرمربی پرتغالی ظاهر می شد. یحیی بارها در مصاحبه های مختلفی تاکید کرد تیم ملی با کارلوس کی روش موفق است و این مربی حتما باید به کار در فوتبال ایران ادامه بدهد. ماجرا حتی تا جایی پیش رفت که شایعه دستیاری یحیی در تیم ملی کی روش نیز پخش شد اما این اتفاق رخ نداد و گل محمدی به عنوان سرمربی در فوتبال باشگاهی خوش درخشید.


مدتی بعد، حالا که جو پیرامون کی روش و تیم ملی تلطیف شده و مربیان ایرانی رفته رفته دارند با حضور و آورده های او کنار می آیند، یحیی در نقش منتقد این سرمربی فرو رفته است. سرمربی جوان ذوب، یک روز بعد از قهرمانی جام حذفی خودش را به تمرین تیم ملی رساند و برای دقایقی کوتاه با کی روش گفتگو کرد و یکی دو روز بعد، عنوان کرد که سرمربی تیم ملی باید به خاطر دعوت از فقط یک بازیکن ذوب آهن به تیم ملی «پاسخگو» باشد!


قاسمِ حدادی فر نماینده این روزهای ذوب آهن در تیم ملی است. کی روش از این تیم پیش تر مسعود حسن زاده را دعوت کرده و بازی داده و مهره هایی نظیر قنبری و کاوه رضایی را نیز زیر نظر گرفته است. او احتمالا در ماه های آینده، بازیکنان دیگری را از ذوب به تیم ملی دعوت می کند. یحیی از حذفِ بدون تمرین بازیکنانش از تیم ملی شاکی ست اما فاکتور زمانی را در این ارتباط در نظر نمی گیرد و به این نکته توجه نمی کند که آیا مهره های ذوب باید بدون تمرین با تیم ملی، به فهرست نهایی تیم دعوت می شدند؟ سرمربی ذوب حتما به خوبی می داند که مسئولیت دعوت بازیکنان به تیم ملی، تنها بر عهده مربی است و همه این ماجرا، آنقدر بزرگ نیست که تغییر لحن یحیی در مورد کی روش را در پی داشته باشد. مگر آنکه این تغییر، حاصلِ اولین قهرمانی و ژست های بیلسایی کنار زمین مسابقه باشد!

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-03 15:17:04
نظر دهید

۲ نظر
مجید
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
تا انجا که حافظه یاری میکند ایشان همیشه منتقد کی روش بوده لطفا سری به آرشیو مصاحبه هایش بزنید .
-
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۴
دعوت بدون تمرین!!میتونست استثناعا بازیکنای نفت و ذوب آهن رو دعوت کنه و بعد خط بزنه اونایی که مد نظرش نبودن.حرفش بی راه نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر