فهرست
خطیبی رقیب ژنرال برای نیمکت گسترش
خطیبی رقیب ژنرال برای نیمکت گسترش

خطیبی رقیب ژنرال برای نیمکت گسترش

آی اسپورت - تمدید قرارداد فرکی با سپاهان و شکست مس در صعود به لیگ برتر، آینده قلعه‌نویی را مبهم‌تر از گذشته کرد. در حال حاضر گسترش فولاد تنها گزینه سرمربی سابق استقلال است. کمالوند با مدیران گسترش به مشکل خورده و مدیران این باشگاه قصد کنارگذاشتن او و خریدهای بزرگ برای فصل آینده را دارند.
امیر قلعه‌نویی و رسول خطیبی، دو گزینه گسترش فولاد برای فصل آینده هستند. خطیبی بخاطر بومی بودن و تجربه در گسترش شانس بیشتری از قلعه‌نویی دارد. در صورت انتخاب قلعه‌نویی، شکاف بین طرفداران تراکتورسازی و گسترش فولاد عمیق‌تر می‌شود. قلعه‌نویی اگر نمی‌خواهد بازی‌های فصل آینده را از خانه تماشا کند، باید خطیبی را کنار بزند و سرمربی گسترش شود.

کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-03 15:24:53
نظر دهید

۴ نظر
سلاخ خیابان اسلامی
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
بشن پرده کنار رفت این کنار میره میاد تبریز
sammmm
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
به نظره خیلی از کارشناسان رسول خطیبی پتانسیل اینو داره که بهترین مربی اسیا بشه ولی حیف که تعدادی در اذربایجان استعدادها و فرصتهای خود رو می سوزونن و میدن به پای مهره های سوخته غربتی ها که دیگه جایی تو کشورشون و هیچ جای دنیا ندارن و با دو تا ادا اصول تعدادی هوادارو محوه خودشون میکنن وهواداره ساده لوح می پنداره مدیرعامل هفت خط بهشون لطف کرد و خطیبی رو اخراج و تونی رو اورد
تراکتورچی
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۴۶
مدیر عامل خطیبی رو اخراج نکرده ، خطیبی خودش ، خودشو اخراج کرد ، کلا تو خط دفاعی و گلر مشکل داشتیم ولی خطیبی هیچ تلاشی در مورد بر طرف کردن مشکل انجام نداد ، مدیر عاملم باید جواب گوی هوادارا میشد ، تصمیم به آوردن تونی شد .. به نظر ما آقای عباسی عملکرد خوبی داشته . اگه تو هفته آخرم داور قضاوت منصفانه داشت الان قهرمان میشدیم .
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۰
قلعه نویی بیاد تبریز پاشو قلم میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر