فهرست
حکم جدید خانزاده جریمه مدافع پرسپولیس یا بچه‌های تیم‌های پایه؟
حکم جدید خانزاده جریمه مدافع پرسپولیس یا بچه‌های تیم‌های پایه؟

حکم جدید خانزاده جریمه مدافع پرسپولیس یا بچه‌های تیم‌های پایه؟

آی اسپورت- خانزاده که به دلیل درگیری فیزیکی با هوادان پرسپولیس بعد از دیدار با لخویا با محرومیتی 9 ماهه روبرو شده بود در تجدید نظر خواهی با حکمی تازه مواجه شد.
مهدی دادرس عضو کمیته استیناف در مورد محرومیت خانزاده گفت در قانون بندی وجود دارد که بر اساس آن محرومیت یک بازیکن می تواند شامل خدمات اجتماعی نیز باشد و در همه جای دنیا هم چنین کارهایی انجام می شود.بر همین اساس قرار است خانزاده سه ماه اول محرومیتش را به دور از فوتبال باشد و سه ماه دوم باید به تیمهای پایه و نونهال آموزش دهد.
همانطور که دادرس در مصاحبه‌اش گفته صدور چنین احکامی در فوتبال اروپا به شدت رایج است و معروفترین موردی که همه به یاد دارند اریک کانتوناست که زمانی با این حکم جریمه شد اما مثل این که مسولان کمیته اخلاق و استیناف یک مورد را از یاد برده‌اند. حضور خانزاده در تیم‌های پایه شاید جریمه‌ای جالب برای مدافع جنجالی پرسپولیس باشد اما در این میان بازیکنان پایه چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان این حکم را بدهند؟
از نظر کمیته اخلاق خانزاده،بازیکن نیمکت‌نشین تیم ملی بزرگسال و پاشنه آشیل تیم ملی امید و بازیکن ذخیره پرسپولیس که درخشان حتی جعفرپور و گزینه‌های دیگر را به او ترجیح می‌داد چه چیزی برای یاددادن به بازیکنان پایه دارد؟ صدور چنین حکمی برای بازیکنی مانند کانتونا مطمئنا توجیه عقلانی دارد اما برای محمد خانزاده چطور؟
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-03 20:28:15
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۰
بازم ماست مالی شد.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر