فهرست
دلیل مهم منصوریان برای حضور در تمرین تیم ملی / مشورت با کی روش برای انتخاب تیم بعدی
دلیل مهم منصوریان برای حضور در تمرین تیم ملی / مشورت با کی روش برای انتخاب تیم بعدی

دلیل مهم منصوریان برای حضور در تمرین تیم ملی / مشورت با کی روش برای انتخاب تیم بعدی

آی اسپورت - اگر خبرها را خوانده باشید حتما در جریان هستید که تمرین دیروز تیم ملی یک مهمان ویژه داشت و علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران از نزدیک تمرین شاگردان کی روش را تماشا کرد. منصوریان که زمانی دستیار کارلوس کی روش بوده دیروز کلی با سرمربی تیم ملی حرف زد. او درباره این مساله گفته: با سرمربی تیم ملی درباره مسائل مختلف صحبت کردم.یک مقدار درباره آینده حرفه ای ام بود که با کی روش مشورت کردم.
این اظهار نظر اهمیت ویژه ای دارد چرا که وضعیت سرمربیگری علی منصور برای فصل آینده هنوز معلوم نیست و او علیرغم داشتن قرارداد با نفت تهران، از استقلال هم پیشنهاد دارد که اصلا نمی تواند از کنار آن بگذرد. از یکطرف نفت است و حضور در بین 8 تیم لیگ قهرمانان و از طرف دیگر استقلالی که نشستن روی نیمکت آن هر مربی ای را وسوسه می کند. طبیعتا انتخاب یکی از این دو تیم کار راحتی نیست و منصوریان به همین دلیل سراغ کی روش آمده تا از پرتغالی با تجربه مشورت بگیرد که برای آینده مربیگری اش نشستن روی نیمکت کدام یک از این دو تیم بهتر خواهد بود. تا چند روز آینده قطعا مشخص خواهد شد که سرمربی تیم ملی چه توصیه ای به علی منصور کرده است.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-04 18:38:57
نظر دهید

۱ نظر
Danial
پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۱۹
من جای علی‌ منصور می‌بودم نفت می‌موندم. هم امسال تو آسیا تو ۸ تا هست هم واسه فصل بعدی این شانس رو داره که باز هم تو آسیا باشه و تجربه بین المللی شو بالا بببره. من بعید میدونم این ویرانه‌ی که امیر قلعه نوعی واسه استقلال درست کرده به این زودیا درست بشه ضمن اینکه تیم هم صاحب درست حسابی‌ هم نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر