فهرست
سوال روز: حواست به نشانه ها هست آقای منصوریان؟
سوال روز: حواست به نشانه ها هست آقای منصوریان؟

سوال روز: حواست به نشانه ها هست آقای منصوریان؟

برش اول: درست در آغاز فصل نقل و انتقالات، کمیته 3 نفره ای در باشگاه نفت تشکیل شده است تا ترکیب ایده آل زردها برای لیگ پانزدهم هر چه زودتر بسته شود. این گروه ابتدا بدهی های باشگاه به همه بازیکنان فعلی را می پردازند و سپس برای جذب مهره های مدنظر باشگاه اقدام می کنند. نقت تهران، اولین باشگاهی ست که فعالیت نقل و انتقالاتی در این فصل را به شکل جدی استارت زده است و احتمالا به زودی خبر حضور چند ستاره جدید در این باشگاه را می شنویم.


برش دوم: استقلال.  باشگاه چاره ای به جز منتظر وزارتِ ورزش ماندن ندارد و وزارت ورزش هم حالا در تعطیلات به سر می برد. آن ها برای چندهزارمین بار باید هیئت مدیره مدنظرشان را برای باشگاه انتخاب کنند و مدیرعامل تیم در دوره جدید نیز معرفی شود و کمی بعد، اگر اسپانسرها بالاخره از راه رسیدند و اگر وزارت ورزش نیز از کمک مالی دریغ نکرد، باشگاه آبی پایتخت بالاخره وارد فصل نقل و انتقالات خواهد شد!این باشگاه از مدت ها قبل، مشغول مذاکره آرام با گزینه های مربیگری ست. امروز خبرنگارها از پورحیدری درباره خرید بازیکن پرسیده اند و شنیده اند:«کاری از دست من ساخته نیست!».


برش سوم؛ یک انتخاب: جلسه سرنوشت ساز منصوریان و قنبرزاده، ظرف چند روز آینده برگزار خواهد شد تا پاسخ نهایی سرمربی جوان و موفق نفت به پیشنهاد استقلال داده شود. شاید اصرارهای نجف نژاد، کار خودشان را بکنند و مردِ محبوب هواداران آبی را به نیمکت این تیم برسانند. منصوریان عاشق استقلال است و این هم مثل همه داستان های عاشقانه دیگر، تاوان خاص خودش را دارد. این شاید مهم ترین انتخاب دوران مربیگری علیمنصور باشد و او باید بعد از مرور دوباره همه نشانه ها تصمیمش را بگیرد. نشانه هایی که نظم و سازماندهی جالب نفت را در برابر بلاتکلیفی دولتی این روزها استقلال قرار می دهند. استقلال هوادار دارد و نفت برنامه و پول و در فوتبال ایران، برای نتیجه گرفتن بیشتر به دومی ها نیاز است. آقای مربی نباید از یاد ببرد که استقلال، باشگاهی آماده و مهیا نیست که بشود با جی پی اس، سطل یخ و شلوار ریکاوری نتیجه بگیرد. آنجا معمولا آنهایی نتیجه می گیرند که بلندتر داد بزنند و رختکن را کنترل کنند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-05 13:09:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر