فهرست
احتمال روز: طلب آندو از تراکتور، سامورایی را آبی پوش می کند؟
احتمال روز: طلب آندو از تراکتور، سامورایی را آبی پوش می کند؟

احتمال روز: طلب آندو از تراکتور، سامورایی را آبی پوش می کند؟

آی اسپورت- کاپیتان این روزهای تیم ملی فوتبال ایران، یکی از بهترین خریدهای نیم فصل دوم لیگ برتر چهاردهم به شمار می رفت. او در بازگشت به تراکتور، فرم خوب گذشته را به دست آورد و تبدیل به بازیکن تعیین کننده ای در مسیر بازگشت این تیم به کورس جدی قهرمانی شد. مدیران و کادر فنی تراکتورسازی، علاقه مند به ادامه همکاری با این هافبک گرانقیمت هستند اما جدایی قلعه نویی از استقلال و همچنین پیشنهادهای خارجی، ممکن است مسیرهای تابستانی دیگری را برای این بازیکن تعبیه کنند.


آندو تیموریان، اولین بازیکنی ست که استقلالی ها برای امضای قرارداد در تابستان با او تماس گرفته اند. با این وجود وضعیت بلاتکلیف آبی ها و بحران مالی احتمالی تیمی که قرار است باز هم در دستان لرزان دولت باشد، ممکن است آندو را از قبول کردن این پیشنهاد دور کند. این بازیکن البته طلبی حدواد 30 درصدی نیز از تراکتور دارد و بعید است تا زمان تسویه نشدن این مبلغ، پاسخ روشنی به این باشگاه بدهد.


جنگجوی شماره 14 فوتبال ایران، هواخواهان زیادی در بین باشگاه های ایرانی و عربی دارد. او هنوز وقت زیادی دارد تا تیم آینده اش را با آرامش انتخاب کند. این روزها همه جاده ها برای سامورایی، جاده ابریشم شده اند.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-05 15:08:49
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
دو بار اومده تراختور و هر دوبار درخشیده تو این تیم و هر موقع رفته کیسه نابود شده. حالا تصمیم با خودشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر