فهرست
الگری: یووه ذهنیت‌ها نسبت به فوتبال ایتالیا را تغییر می‌دهد
الگری: یووه ذهنیت‌ها نسبت به فوتبال ایتالیا را تغییر می‌دهد

الگری: یووه ذهنیت‌ها نسبت به فوتبال ایتالیا را تغییر می‌دهد

آی اسپورت – ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس معتقد است رسیدن یووه به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند تصویر منفی‌ای که در مورد فوتبال ایتالیا به وجود آمده را برطرف کند.
شاگردان الگری اولین تیم ایتالیایی هستند که از سال 2010 (اینتر) به فینال لیگ قهرمانان رسیده‌اند. وقتی در کنفرانس مطبوعاتی امروز از الگری در مورد راه متوقف کردن مسی، سوارس و نیمار سئوال شد، او اینطور جواب داد: «ما در مورد این فکر کرده‌ایم اما آنها بازیکنانی فوق‌العاده هستند. باید خیلی خوب بازی کنیم و می‌دانیم که بازی 0-0 نخواهد شد. باید گل بزنیم. رسیدن به فینال لیگ قهرمانان برای یک تیم ایتالیایی خیلی مهم است. پنج سال پیش اینتر به این جایگاه رسید و بعد از آن دیگر هیچ تیم ایتالیایی نتوانسته بود این کار را انجام دهد. ما شور و شوق زیادی داریم و همه ایتالیا هم امیدوارند که یووه برنده شود. این نکته بسیار مثبتی برای فوتبال ایتالیاست چون در همه این سالها نظرات منفی زیادی از سوی خیلی‌ها برای فوتبال ایتالیا مطرح شده است.»
او در مورد مصدومیت کیه‌لینی گفت: «ما بازیکنی را از دست دادیم که در تمام طول مسیر لیگ قهرمانان همراه ما بود و کمک زیادی به ما کرد. اما ما بارتزالی را هم داریم که به نظرم در شرایط خوبی قرار دارد. ما باید از نظر جسمی و روحی عالی باشیم چون بارسا واقعا هیچ نقطه ضعفی ندارد.»
     
آی اسپورت
2015-06-05 21:20:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر