فهرست
نیمار: بوفون را در پلی استیشن انتخاب می کردم
نیمار: بوفون را در پلی استیشن انتخاب می کردم

نیمار: بوفون را در پلی استیشن انتخاب می کردم

آی اسپورت – جرارد پیکه و نیمار در کنفرانس مطبوعاتی پیش از فینال لیگ قهرمانان، به نمایندگی از بازیکنان بارسلونا شرکت کردند. هر دو هم یک حرف مشترک داشتند: ما می‌خواهیم با پنجمین جام لیگ قهرمانان، از برلین برگردیم. پیکه اینطور گفت: «الان همه چیز به ما بستگی دارد. برای ما این یک موقعیت بی نظیر است که به جهان نشان دهیم توانایی انجام چه کارهایی داریم.»
شماره 3 بارسلونا تاکید کرد که تیمش یک فصل فوق‌العاده را پشت سر گذاشته اما کسب سه گانه موفقیتی تاریخی خواهد بود، یک سال عالی: «ما به اوج نزدیک شده ایم و تلاش خواهیم کرد که به آن برسیم.»
نیمار هم از هیجان خود بابت بالای سر بردن لیگ قهرمانان گفت: «امیدوارم که رویای من با کسب لیگ قهرمانان اروپا محقق شود و روی جام آن یک بوسه بزنم. من رویای گل زدن در فینال را هم دارم، اما مهمترین چیز این است که در نهایت قهرمان شویم.»
در ادامه پیکه از شرایط بازی گفت: «به نظرم ما کنترل بیشتری نسبت به یوونتوس روی توپ خواهیم داشت. یوونتوس شجاعت خود را در بازی با رئال در سانتیاگو برنائبو نشان داد. ما از همان جلو به آنها فشار می‌آوریم، کاری که همیشه انجامش داده‌ایم.» هیچکدام از دو ستاره بارسا قبول ندارند که یکی از دو تیم نسبت به دیگری شانس بیشتری داشته باشد. نیمار گفت: «در فینال هر اتفاقی ممکن است بیفتد. یوونتوس اتفاقی به فینال نرسیده. می‌دانیم که یک بازی بزرگ در پیش خواهد بود.» نیمار در ادامه هم گفت: «من طرفدار سرسرخت بوفون هستم. زمانی که بچه بودم او را در بازی پلی استیشن به عنوان دروازه بان تیم خودم برمی داشتم. واقعا خوشحال می شوم اگر بتوانم به او گل بزنم.»
     
آی اسپورت
2015-06-05 23:00:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر