فهرست
ابهام روز: نفتی ها در تبریز نتیجه سپاهان-سایپا را می دانستند؟
ابهام روز: نفتی ها در تبریز نتیجه سپاهان-سایپا را می دانستند؟

ابهام روز: نفتی ها در تبریز نتیجه سپاهان-سایپا را می دانستند؟

آی اسپورت - روزنامه ایران ورزشی در شماره امروز خود یک مصاحبه عجیب با سعید لطفی بازیکن تیم نفت تهران دارد. عجیب از این لحاظ که لطفی در مصاحبه اش به نکته ای اشاره کرده که می تواند اتفاقات دقایق آخر بازی تراکتورسازی مقابل نفت تهران را وارد فاز جدیدی کند. لطفی در مورد آن بازی گفت: ما می‌دانستیم که بازی سپاهان 2 - صفر به نفع سپاهان است. سرپرست و مربی ماهم دایما می‌گفتند آن بازی را سپاهان برده اما نمی‌دانم لحظات آخر چه شد که نیمکت تراکتورسازی گفت آن طرف بازی مساوی است و آن طور وقت‌کشی کردند.
لطفی در شرایطی این حرفها را زده که علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران بعد از آن بازی بارها و بارها مدعی شده که از نتیجه بازی اصفهان خبر نداشته است. در مصاحبه 26 اردیبشهت او با سایت خبرآنلاین، سرمربی نفت تهران گفته: متاسفانه در دقایق پایانی بازی یکی از مسئولان فوتبال استان درحالی که ارتباط ما با خارج از ورزشگاه قطع شده بود ، اعلام کرد بازی اصفهان مساوی شده و همین خبر باعث شد تراکتوری ها به لاک دفاعی بروند و بعد هم اتفاقاتی که همه مردم دیدند.
بالاخره ما نفهمیدیم مسئولان نفت در جریان نتیجه بازی اصفهان بوده اند یا نه.کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-06 07:51:06
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۷
همه فهمیدند. شما نفهمیدید؟؟؟؟؟؟یک هفته قبل از بازی فینال که همه چیز مهیایی قهرمانی تراختور بود. همه میگفتن نمیزارن تراختور قهرمان بشه......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر