فهرست

سیدورف : روح پیشرفت در میلان دیده می‌شود

کلارنس سیدورف سرمربی آث میلان فکر می‌کند که تیمش در حال نزدیک شدن به سطحی که وی در نظر دارد است و از نمایش بازیکنانش در شکست 2-0 مقابل یوونتوس راضی به نظر می‌رسد.

گلهای کارلوس تبس و فرناندو یورنته کافی بود تا بیانکونری ها، 3 امتیاز این بازی حساس را کسب کنند ولی بیشتر در اکثر مواقع به خصوص نیمه ی اول، میلان بازی را هدایت می‌کرد.

 بوفون، دروازه بان یووه نیز یک شب خوب را به سر برد و دو توپ عالی از کاکا و مونتولیوو گرفت.همچنین لئوناردو بونوچی نیز یک توپ را از روی خط جمع کرد تا نتیجه تا اواخر نیمه ی اول مساوی بماند.

با وجود اینکه این دیدار دستاوردی برای روسونری نداشت، سیدورف از بازیکنان تیمش به دلیل بازی خوبی که مقابل قهرمان ایتالیا به نمایش گذاشتند، راضی است.

وی به SKY Sport گفت: "نمایش بسیار خوبی داشتیم. می‌دانستیم با یک تیم فوق‌العاده روبرو خواهیم شد، ولی سرعت بازیمان را بالا بردیم و تا حدی که می‌شد قدرت آنها را خنثی کردیم.

یووه توانست در نیمه ی اول دفاع کند و نیمه ی دوم بازی را در دست بگیرد، ولی من از رشدی که تیمم کرده است، خوشحالم.

قبل از بازی گفته بودیم که این یک موقعیت دیگر برای اثبات خودمان است و ما در راه درستی قرار گرفته ایم. موقعیت های زیادی داشتیم ولی نتوانستیم آنها را گل کنیم.همانطور که امشب دیدیم، این موضوع به ما صدمه زد.

روح رشد را در چند هفته ی گذشته در تیم دیده ایم،امشب نیز از سرعت و عزم و اراده ی خوبی داشتیم. و البته برای کنترل کردن بازی باید از موقعیت ها استفاده کرد ولی فکر میکنم میلان در حال رسیدن به آن نقطه ای که می‌خواستیم است."

     
آی اسپورت
2014-03-03 09:32:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر