فهرست
خطیبی امروز یا فردا مربی گسترش می‌شود؟
خطیبی امروز یا فردا مربی گسترش می‌شود؟

خطیبی امروز یا فردا مربی گسترش می‌شود؟

آی اسپورت - مدیران گسترش بر سر انتخاب سرمربی بعدی تیم‌شان اختلاف نظر دارند. کمالوند بخاطر اختلاف با بعضی اعضا و مشکلات حاشیه‌ای، احتمالا گسترش را ترک می‌کند و یک نفر از بین خطیبی، قلعه‌نویی و مرزبان روی نیمکت این تیم می‌نشیند. قلعه‌نویی گزینه اول زنوزی مالک گسترش بود اما پیشنهاد این باشگاه را رد کرد. خطیبی فعلا گزینه اول گسترشی‌هاست اما بعضی اعضای بانفوذ هیات مدیره هم به مرزبان علاقه دارند. در صورتی که این دو گروه امروز به توافق برسند، خطیبی به عنوان سرمربی جدید گسترش فولاد معرفی می‌شود و فصل آینده روی نیمکت این تیم می‌نشیند. در غیر این صورت پروسه انتخاب مربی جدید آبی‌های تبریز فعلا ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-06 14:13:13
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین آذربایجان
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۱۰
امیدوارم بمب خبری نقل و انتقالات فصل جدید ، با انتخاب رسول پاشا به سمت سرمربیگری گسترش فولاد ، توسط زنوزی ترکانده شود. و ای کاش سامان نریمان جهان و مهرداد بایرامی و دیگر شاگردان رسول خطیبی هم به گسترش بیایند و این تیم قهرمان لیگ برتر بشود.
تا زمانی که سعید عباسی مدیر عامل تراختور هست ، من به هیچ یک از بازیهای تراختور نخواهم رفت و اگه رسول پاشا سرمربی گسترش بشه ، به همه ی بازیهایش خواهم رفت و تشویقش خواهم کرد.
گسترش 2 ، تراختور1
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر