فهرست
مطبوعات بین المللی : کریستیانو روز رئال را نجات داد
مطبوعات بین المللی : کریستیانو روز رئال را نجات داد

مطبوعات بین المللی : کریستیانو روز رئال را نجات داد

آی اسپورت- ‌صفحات آنلاین رسانه های بین المللی ،‌پس از دربی مادرید و تساوی دو بر دوی دو تیم ، به ستایش از کریستیانو رونالدویی پرداختند که گل مهمی را در دقایق پایانی به ثمر رساند .

ال پائیس – اسپانیا :" کریستیانو ،‌صدرنشین را نجات داد . رئال مادرید در مقابل یک اتلتیکوی جنگنده ، سرسخت و خونسرد صدرنشنشی را حفظ کرد . اتلتیکو بازی خوبی داشت و توانست که شروع خوب رئال را با قوای بدنی بی نظیر و جدیتش جبران کند . "

بیلد – آلمان :"‌کریستیانو تبدیل به ناجی رئال در دربی شد . بنزما اولی را در دقیقه سه زد . اتلتیکو بازی را با گلهای کوکه و گابی برگردد . تا زمانی که رونالدو ظاهر شد . با بیست و سومین گلش در لالیگا امسال ، بهترین بازیکن جهان رئال را در صدر جدول لالیگا حفظ کرد . "

اکیپ – فرانسه :"‌. در یک دربی که در سکوها مثل دیگ جوشان بود و درون زمین پر بخورد ، رئال با ذهنی منسجم عمل کرد . رئال در مقابل اتلتیکو مساوی گرفت . با کمک کریتسیانو که گل آخر بازی را زد ، رئال توانست که برتری سه امتیازی نسبت به همشهری را حفظ کند . "

گاتزتا دلوا اسپورت – ایتالیا :"‌رونالدو مقابل اتلتیکو درخشید . وقتی که اتلتیکو از هدفش دور شده بود ، رونالدو با اقتدار ظاهر شد و بیست  و سومین گلش در لالیگا و سی هفتمین گلش در کل فصل را به ثمر رساند تا رئال به فرشته شانسش در شبی که می توانست خیلی بدتر از این باشد ، اتکا کند .

ابولا – پرتغال :"‌کریستیانو روز رئال را نجات داد . در دربی پایتخت اسپانیا ، اتلتیکو و رئال به نتیجه ای بهتر از تساوی دو گله نرسیدند . نتیجه ای که صدرنشینی رئال را در لالیگا تثبیت کرد . "

اوله – آرژانتین :"‌لالیگا خوابید . رئال تقریبا در ویسنته کالدرون هیچ عملکردی ارائه نداد اما کریستیانو ، پنالتی کرد و رونالدو به روند متیاز گیری خود بدون فکر کردن به بارسلونا ادامه داد . چولو در این بازی به شدت پر استرس و جنجالی بود و بورخوس هم اخراج شد . "
گاردین – انگلیس :"‌گل دیرهنگام کریستیانو ، تساوی را برای رئال تثبیت کرد . رئال مادرید در یک دربی مشکل به سختی خورده بود اما صدرنشینی خود را در لالیگا با گل کریتسیانو رونالدو حفظ کرد . "

     
آی اسپورت
2014-03-03 09:44:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر