فهرست
نقل قول متفاوت از ژنرال: فرصت بدهید، جبران می‌کنم
نقل قول متفاوت از ژنرال: فرصت بدهید، جبران می‌کنم

نقل قول متفاوت از ژنرال: فرصت بدهید، جبران می‌کنم

آی اسپورت - صحبت‌های جواد قراب در رسانه‌ها، پرده برداری از سناریوی مدیرعامل استقلال برای کنار گذاشتن قلعه‌نویی بود. افشارزاده امروز تایید کرد به قراب ماموریت داده بود به قلعه‌نویی بگوید برای حفظ شان و جایگاهش، خودش اسعفا دهد تا هیات مدیره مجبور به برکناری او نشود. نکته جالب ماجرا، صحبت‌های جدید قراب درباره جواب ژنرال به این درخواست است. قراب گفته قلعه‌نویی از هیات مدیره استقلال خواسته بود یک بار دیگر به او فرصت دهند تا فصل گذشته را جبران کند. نقل قولی که از قلعه‌نویی و موضع حق به جانبش، عجیب به نظر می‌رسد: «افشارزاده به من گفت که به قلعه‌نویی بگویم، محترمانه استعفا دهد تا شأن او حفظ شود. وقتی صحبت‌های افشارزاده را به قلعه‌نویی انتقال دادم، قلعه‌نویی گفت که یک فرصت دیگر می‌خواهد تا بتواند فصل گذشته را جبران کند. من پاسخ صحبت‌های قلعه‌نویی را به افشارزاده انتقال دادم و او هم گفت که به قلعه‌نویی بگویم در جلسه هیئت مدیره شرکت کند و صحبت‌هایش را با مدیران باشگاه در میان بگذارد.»
روایتی که قراب از قلعه‌نویی تعریف کرده، متفاوت‌ترین چهره پنرال در سال‌های اخیر است. مربی که این بار پذیرفته اشتباه کرده و فرصتی خواسته که بتواند این اشتباهات را جبران کند. فرصتی که به او و کادرفنی‌اش داده نشد. البته شاید تا ساعاتی دیگر، همین نقل قول هم توسط قلعه‌نویی یا نزدیکانش تکذیب شود.

کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-06 14:46:44
نظر دهید

۲ نظر
مجید
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
اینکه در این 20 سی روزآن نتایج به غایت فاجعه بار ایا به درستی تجزیه و تحلیل شده یا نه بر من هوادار پوشیده است ! ایشان اوایل فصل مشکل استقلال را برنامه 90 و سپس چند هفته بعد به گردن کی روش انداخت که چرا از استقلال زیادی!! به تیم ملی بازیکن دعوت میکند ! تقریبا بعد از بازی تیم ملی با شیلی -علت ناکامی استقلال از کی روش به بی پولی شیفت پیدا کردو این اخری تقریبا تا اخر فصل گفته همیشگی امیر خان شد----خوب فصل فوتبالی بعد هم برنامه90 سر جایش خواهد ماند و تیم ملی هم اردو خواهد داشت واحتمالا استقلال باز مشکل همیشگی مالی دست از سرش بر نخواهد داشت سئوال این است که جمع بندی امیر خان از شکستهایش چی بوده که فرصت مجدد میخواهد؟ چه اشکالی دارد امیرخان و یا هر مربی دیگه تریبونی در یکی از این رسانه داشته باشند تا بشود با انها دیالوگی مستمر برقرار کرد؟اولین سئوال من این خواهد بود که ایا این شکستها فوتبالی نبود(مشکلات همیشگی دفاع تیم قلعه نوعی-تکیه همه جانبه روی خسرو حیدری وارسال از جاحین--فاصله زیاد هافبکها با خطوط حمله و دفاع-- پاسهای انرزی کش!آوردن خارجی های بی کیفیت و دل به بازیکنان از دور خارج شده و ایضا پرسپولیس--دعوای تمام نشدنی با ستاره ها--با رسانه ها--اینکه از نوع فوتبال استقلال حال نمیکردیم و احساس غرور به خاطر داشتن همچی تیمی به ما دست نمیداد--اینکه تیم قادر نبود گلی که میزد را حفظ کند--یعنی همه این مشکلات در این 20 سی روز تحلیل و راهکار برایش پیدا شد--غرور امیر خان باعث شده چنین حرفی را به قراب بزند--اما خودش میداند که غرورمربی نیست که فلسفه فوتبال و ایجاد سبک در تیم میکند--نه خواهش میکنم نه بس کن امیرخان --داشته هایت کافی نبود ؟! برگرد اما با یک کروات دیگه!!
-
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۶
آقای قلعه نوعی دوست داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر