فهرست
گزارش روز: نامه ای که سازمانِ لیگ را مقصر نشان می دهد
گزارش روز: نامه ای که سازمانِ لیگ را مقصر نشان می دهد

گزارش روز: نامه ای که سازمانِ لیگ را مقصر نشان می دهد

آی اسپورت- پرونده تیم های صعودکننده به رقابت های لیگ برتر در پایان مسابقه پلی آف مس و استقلال خوزستان بسته شد اما پرونده پیچیده متهم شدن باشگاه مس کرمان به تبانی، همچنان در کمیته صیانت از لیگ برتر پیگیری می شود و روند کشداری را پشت سر می گذارد. چند هفته بعد از شکل گیری حرف و حدیث ها درباره ارتباط مس با یک فرد خاص، برنامه نود نیز بالاخره تصمیم گرفت به ماجرا ورود کند و این ورود، پرونده را تبدیل به یکی از پرونده های داغ ماه های اخیر فوتبال ایران کرد. در روزهای اخیر، بحث بر سر نامه هایی ست که م.ن به واسطه آن از باشگاه ها پول دریافت می کرده است. نامه هایی که مسی ها معتقدند بر خلاف ادعای علیپور، بهروان تحت عنوان رئیس سازمان لیگ برتر آن ها را ارسال کرده است و نه سازمان لیگِ آزادگان.


به تاریخِ نامه نگاه کنیم. اولِ آبان 1391. یعنی هشت ماه بعد از انتخاب غلامرضا بهروان به عنوان سرپرست رقابت های لیگ برتر و زمانی که او هنوز این سرپرستی را در اختیار داشته است. داماش، سنگ آهن بافق، مس سونگون، مس رفسنجان و ابومسلم دیگر باشگاه هایی هستند که برای «چاپ کتاب» به این فرد پول داده اند. مس رفسنجان اولین باشگاهی ست که به چاپ نشدن کتاب معترض شده. آن ها با بهروان تماس برقرار کرده اند و از او شنیده اند که فرد قائمشهری، کلاهبردار است. سوال اینجاست که اگر فدارسیون از کلاهبردار بودن او خبر داشته، چرا مستقیما از این فرد شکایت نکرده تا دستگیری او سه سال به تعویق بیافتد.


بهروان این نامه را به عنوان سرپرست سازمان لیگ امضا کرده و سربرگ نیز، همان سربرگ سازمان لیگ برتر است. نه این اتفاق، بلکه کتمان کرده سابقه این نامه از سوی سازمان لیگ، ماجرا را کمی پیچیده می کند. فرد موردنظر البته بعد از آن تاریخ، با استفاده از سربرگ جعلی سازمان لیگ با باشگاه ها مکاتبه کرده اما شاید اگر پیش تر از سوی سازمان لیگ اقدامی در این مورد صورت می گرفت، کار به این مرحله نمی رسید.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-06 14:52:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر