فهرست
گزینه‌های تراکتور برای جانشینی تونی: ماموریت غیر ممکن
گزینه‌های تراکتور برای جانشینی تونی: ماموریت غیر ممکن

گزینه‌های تراکتور برای جانشینی تونی: ماموریت غیر ممکن

آی اسپورت - مدیرعامل تراکتورسازی امروز در مصاحبه‌های مختلف، درباره گزینه‌های آلترناتیو تونی برای فصل آینده صحبت کرد. گزینه‌هایی که در صورت عدم توافق با تونی تراکتوری‌ها سراغ آن‌ها خواهند رفت. علیرضا منصوریان، یحیی گل‌محمدی و دراگان اسکوچیچ سه مربی مورد نظر مدیران تراکتورسازی هستند. مربیانی که این فصل کارنامه خوبی داشتند اما بردن آن‌ها به تبریز در شرایط فعلی، غیر ممکن به نظر می‌رسد.
علیرضا منصوریان در حال حاضر سرمربی نفت تهران است و یک سال دیگر هم با این باشگاه قرارداد دارد. مدیران نفت، فقط در صورت رفتن منصوریان به استقلال حاضرند رضایتنامه او را صادر کنند. منصوریان هم بعید است باشگاه فعلی و تیم محبوبش را دور بزند و به تبریز برود.
یحیی گل‌محمدی اخیرا قراردادش را با ذوب آهن تمدید کرده و در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرش برای فصل آینده است. گل‌محمدی این فصل ذوب آهن را به قهرمانی جام حذفی رساند و در صورت ادامه روند صعودی، می‌تواند ذوب آهن را فصل آینده به یکی از مدعیان قهرمانی تبدیل کند.
دراگان اسکوچیچ هم قراردادش با فولاد را تمدید کرده و اجازه مذاکره با دیگر باشگاه‌ها را ندارد. حتی زمانی که او در لیست استقلال قرار گرفت، بخاطر تمدید قرارداد با فولاد با این باشگاه وارد مذاکره نشد و فولادی‌ها هم تهدید کردند هر باشگاهی سراغ اسکوچیچ برود از آن‌ها شکایت می‌کنند.
با این شرایط، به نظر می‌رسد تونی همچنان گزینه اول و آخر سرخپوشان تبریزی است. گزینه‌ای که اگر از دست برود، آن‌ها برای انتخاب مربی فصل آینده دچار مشکلات جدی خواهند شد.

کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-06 19:38:06
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیسی 6 آتیشه
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
گل محمدی مگه تمدید کرده ؟
تراکتور
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۳
هر سه تاش از لحاظ فنی از تونی پایینترند ، فقط تونی .
بهروز
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
این لپ گرفتن یعنی چی. ادم یه مقدار مشکوک میشه.و فکر های بدی میکنه.بهر حال جدی یا شوخی حرکت سخیفی است
هوادار
يكشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۳۱
مربی استقلالی نمی خواهیم ... تیم کثیف و جاسوسی سپاهان مذاکرات خود را با داورها برای فصل بعد شروع کرده است...!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر