فهرست
مسیر قهرمانی رئال هموارتر از اتلتیکو و بارسلونا
مسیر قهرمانی رئال هموارتر از اتلتیکو و بارسلونا

مسیر قهرمانی رئال هموارتر از اتلتیکو و بارسلونا

آی اسپورت- ‌رئال مادرید ، صدرنشین 64 امتیازی لالیگا ،‌برنامه ای به مراتب آسان تر از بارسلونا و اتلتیکو مادرید ، دو رقیب جدیش برای بردن لالیگا دارد . رئال نسبت به دو تیم دیگر ، بیشترین بازی را در خانه تا پایان فصل دارد :‌تیم کارلو باید پنج بازی در خارج از خانه داشته باشد و هفت تا در برنابئو . بارسا که یک امتیاز کمتر از رئال دارد ،‌شش بازی در خانه دارد و شش تا در خارج از خانه . اتلتیکو اما باید پنج بازی در خانه داشته باشد و هفت تا در بیرون از کالدرون .

سخت ترین بازیهای خارج از خانه رئال در پیزخوان در هفته سی ام و در آنوئتا دو هفته بعدش خواهد بود . در هر دو استادیوم بارسا امتیاز داده است . رئال باید در زمین مالاگای برند شوستر و در وایادولید و ویگو هم بازی کند . سخت ترین بازیخای خانگی نیز قرار است که مقابل بارسلونا در روز سوم فروردین و برابر والنسیا ، یک ماه بعدش باشد . رئال بازیهای خانگی دیگری مقابل لوانته ، رایو ،‌آلمریا ، اوساسونا و اسپانیول هم دارد .

برنامه بارسلونا  مشکل تر به نظر می رسد . سخت ترین بازی خارج از خانه شان در مادرید و در برنابئو در هفته بیست و نهم خواهد بود . آنها باید در کورنیا ال پرات و ال مادریگال نیز بازی کنند .

مشکل ترین بازیهای رئال در نیوکمپ را دو بازی با اتلتیک و اتلتیکو تشکیل می دهند . دومی در آخر هفته برگزار می شود که ممکن است یک بازی کلیدی به سود یا ضرر رئال مادرید باشد .

اتلتیکو اما سخت ترین برنامه را پیش رو دارد چرا که باید پنج بازی در ویسنته کالدرون داشته باشد و هفت تا در خارج از آن .  اتلتیکو میزبان اسپانیول و ویارئال خواهند بود و به زمین اتلتیک ، والنسیا ، لوانته و بارسلونا می روند .

بازیهای باقی مانده تا پایان فصل :
رئال : لوانته ، مالاگا ،‌بارسا ، سویا ، رایو ، سوسیه داد ،‌آلمریا ، وایادولید ، اوساسونا ، والنسیا ،‌سلتا و اسپانی.ل
بارسلونا : وایادولید ، اوساسونا ، رئال مادرید ،‌سلتا ،‌اسپانیول ، بتیس ، گرانادا ،‌اتلتیک ، ویارئال ،‌ختافه ، الچه و اتلتیکو
اتلتیکو : سلتا ،‌اسپانیول ،‌بتیس ، گرانادا ، اتلتیک ف ویارئال ،‌ختافه ، الچه ، والنسیا ،‌لوانته ، مالاگا و بارسلونا

     
آی اسپورت
2014-03-03 09:49:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر