فهرست
واکنش خاص یک بازیکن لیگ برتری به مصدومیت آندو !
واکنش خاص یک بازیکن لیگ برتری به مصدومیت آندو !

واکنش خاص یک بازیکن لیگ برتری به مصدومیت آندو !

آی اسپرت - خبر آسیب‌دیدگی آندرانیک تیموریان که به واسطه شکستگی دستش باید 4 هفته دور از میدان باشد، بهت و حیرت استقلال و تیم‌ملی را به همراه داشت. از یک طرف کارلوس کی‌روش اصلا نمی‌تواند مرکز خط هافبک تیم‌ملی را بدون آندو تصور کند و از طرف دیگر اوضاع امیر قلعه‌نوعی به حدی خراب است که نبودن تیموریان را مترادف با حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا و حتی از دست دادن شانس قهرمانی در لیگ سیزدهم می‌داند. حق با امیر است. حتی اگر او برای حفظ ظاهر بگوید شاگردانش با غیرت خود جای خالی آندو را پر می‌کنند، در باطن نمی‌تواند بلایی که بدون تیموریان در انزلی بر سر تیمش آمد را فراموش کند. استقلالی که بدون آندو 4 گل از ملوان خورد و 4 گل هم نخورد، بدون تخریب‌چی حرفه‌ای خود مقابل الریان چه سرنوشتی پیدا می‌کند؟

 طبق تشخیص پزشکان آندو حداقل باید 4 هفته دور از میدان باشد و این تشخیص مساوی است با غیبت تیموریان در بازی ایران – گینه و اردوی تیم‌ملی و همچنین غیبت او در دو بازی بعدی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و حتی بازی استقلال و نفت در هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر... حالا قلعه‌نوعی و کی‌روش چاره‌ای جز این ندارند که دست به دعا بردارند تا آندو هر چه سریع‌تر مجوز حضور در تمرینات گروهی را به دست بیاورد و دوران استراحت و غیبتش کوتاه‌تر شود. در این بین امیر قلعه‌نوعی وسوسه شده از آندو با دست بانداژ شده در تقابل با حریفان آسیایی استقلال استفاده کند اما کی‌روش دنبال مذاکره رودررو با سرمربی استقلال است تا او را متقاعد کند با لحاظ کردن نقش تاثیرگذار تیموریان در تیم‌ملی به آندو استراحت بدهد.

 بازی کردن آندو با دست بانداژ شده این بازیکن را در خطر آسیب‌دیدگی مجدد قرار می‌دهد و این همان اتفاقی است که کی‌روش از وقوعش وحشت و نفرت دارد.

 خبر آسیب‌دیدگی آندو دیروز خیلی زود در محافل فوتبالی پیچید و تیتر اول رسانه‌های خبری شد. اغلب اهالی فوتبال ابتدا این خبر را باور نکردند. خیلی‌ها از خودشان و دیگران می‌پرسیدند؛ «بولدزر استقلال که یک تنه یک لشگر را می‌زد و آسفالت می‌کرد، مگر امکان دارد به این سادگی مصدوم شود. او اگر با تریلی هم تصادف کرده باشد، باید به حال تریلی دل سوزاند نه به حال او که ضد ضربه است!» اما ساعاتی بعد وقتی تمام سوژه‌های فوتبال ایران تحت شعاع اخبار مربوط به شکستگی دست آندو قرار گرفت، تازه همه متوجه شدند ماجرا جدی است!

 می‌گویند وقتی این خبر به گوش یکی از بازیکنانی که در بازی‌های لیگ سیزدهم قربانی خشونت ذاتی آندو شده بود، رسید، طرف آهی کشید و گفت: خدای بالای سرم شاهد است که دوست نداشتم آندو مصدوم شود اما خدا جای حق نشسته، از قدیم گفته‌اند چوب خدا صدا ندارد!

     
آی اسپورت
2014-03-03 09:51:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر